Zdravím redakci!

Dnešní téma je zajímavé, naštěstí se mě až tolik netýká, dietu nedržím, ani to neplánuji, a se svojí postavou jsem relativně spokojená, až na "slovanské" boky, ale s tím asi moc nenadělám. Člověk se má brát takový, jaký je. Nejvíc mě štvou kolegyně v práci, když pořád mluví o tom, jak jsou tlusté, ale už do sebe ládují druhý dortík.

Pořádně jsem zhubla jen jednou v životě, a to ne vlastní vinou, po tříměsíční cestě po jihovýchodní Asii, kdy jsme jedli pouze rýži a zase rýži. Na jednom indonéském ostrově jsme měli takový hlad, že jsme si rýži sypali do polívky, aby nás trochu zasytila, byl to hodně chudý kraj.

Po návratu jsem měla o 6 kg méně, přítel určitě o víc, měl chudák propadlé tváře a rodiče nás nepoznávali. Bylo to poprvé, co jsem se styděla za svou postavu, měla jsem tenké ruce, žádná prsa a všechno oblečení na mě viselo. Naštěstí to knedlíky a české omáčky rychle spravily :o)))).

paviockoSlovanské boky chlapy přitahují, taky jsem vlastníkem (ale nikdo mi to nevěří :-(. České omáčky a knedlíky po měsících rýžového příběhu bych asi taky zhltla, ale jinak? Neláká...

 

Naše zítřejší téma je: Jmenuji se…

Co vy a vaše příjmení?

Máte s ním problémy?

Bojíte se ho vyslovit nahlas?

Nechcete se kvůli němu vdát?

 

A co spolužáci ve škole?

Dávaly vám kvůli němu nehezké přezdívky?

 

Vzala jste si cizince a máte s tím jen starosti?

Už máte vymyšleno jméno pro své dítě?
Bude to Antonín po dědečkovi?
 Nebo Leonardo po vašem oblíbeném herci?

Už vás někdy někdo odměnil za to, jak se jmenujete?

Ne?!

Tak budeme první!

 Máme totiž pro ty nejzajímavější příspěvky připraveny dárečky.

redakce@zena-in.cz

 

Reklama