Zdraví

Slipové vložky – pro každodenní pocit čistoty

Slipové vložky jsou dnes spjaty s každodenní osobní hygienou skoro každé ženy. Jsou diskrétní, funkční a přinášejí pocit čistoty ženám, které je používají.

Zcarefree výzkumu na téma „intimní hygiena“, který probíhal na internetovém serveru www.zena-in.cz vyplynula řada zajímavých informací, jež potvrzují jediné - moderní žena používá slipové vložky, zajímá se o jejich tvar, funkčnost a ráda se vrací ke své oblíbené značce.

Do výzkumu se zapojilo 1189 žen a 96 % uvedlo, že používá slipové vložky. Proč je používají? Opakují se čtyři hlavní důvody a těmi jsou: pocit stálé čistoty, ochrana spodního prádla, použití při slabé menstruaci a použití při gynekologických problémech. I když jsou slipové vložky určené pro každodenní péči o osobní hygienu mimo dny menstruačního cyklu, téměř polovina dotázaných žen je volí i pro ty dny, kdy je jejich menstruace slabá.

Co ženy očekávají od slipových vložek?

Za nejdůležitější funkci slipových vložek pokládají ochranu spodního prádla. Pak následuje pocit čistoty, svěžesti a sucha, diskrétnost a tvar, který se přizpůsobí tělu. Zajímavým zjištěním je, že řada žen řeší tvar slipové vložky, 67 % žen preferuje a má v oblibě slipové vložky oválného a zaobleného tvaru. Důležitým faktorem je také prodyšnost (slipové vložky umožňují proudění vzduchu, pokožka tak může dýchat) a pohodlí (slipová vložka zůstává přesně na svém místě, tedy žádné kroucení a posouvání).

carefreeSlipové vložky prémiové značky CAREFREE® splňují všechny požadavky moderní ženy. Především Vám umožní cítit se seběvědomě a bezpečně při všech Vašich aktivitách. Jsou spolehlivé, tenké a mají nový, zaoblený tvar, který kopíruje linii těla.

Můžete si vybrat ze šesti prémiových variant:

CAREFREE® Original, CAREFREE® Flexiform, CAREFREE® PERFECT FIT™, CAREFREE® with Cotton Extract, CAREFREE® Large a CAREFREE® Aloe. Navíc si můžete vybrat mezi parfémovanými a neparfemovanými vložkami.

Další tipy pro použití:

Chcete používat slipové složky při slabé menstruaci? Vyzkoušejte CAREFREE® Large! Jsou širší a delší než běžné slipové vložky. Vysoce absorpční jádro bezpečně uzamkne tekutinu uvnitř. Pocit svěžesti zajistí až 12hodinová kontrola nad nepřijemným pachem.

carefreeTip pro ženy, co nosí rády tanga: CAREFREE® Flexiform je slipová vložka, která byla navržena tak, aby perfektně seděla jak v klasickém prádle, tak i v tanga kalhotkách.

Dokonalá péče o intimní hygienu: Prémiová značka CAREFREE® nabízí své spotřebitelce péči o intimní hygienu dovést k dokonalosti - nabízí jí nejen slipové vložky, ale také intimní ubrousky a mycí gely. Pomáhá tak ženám cítit se svěží po celý den a jemně pečuje o citlivou pokožku intimních partií.

Inovace v rámci slipových vložek probíhá velice rychle - co se týče materiálů, užitných vlastností, tvarů a parfemace (např. tvar, prodyšnost, slipové vložky do tanga kalhotek, ve snaze co nejlépe naslouchat a vyhovět potřebám žen).

CAREFREE® nyní uvádí novou, cenově dostupnější řadu Breeze. Ta přínáší ultra tenké slipové vložky, které Vám umožní cítit se svěží při čemkoliv, co děláte.

   
12.07.2011 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] doubek [*]

  I když je mi  už několikrát ...sát  , používám je denně. Pro pocit čistoty a ochranu kalhotek. Když  náhodou dojdou , cítím se nepříjemně. Tak si zásobu raději hlídám. Nejraději mám balení po 60 ks. 

  superkarma: 0 21.07.2011, 11:05:55
 2. avatar
  [4] IRISS215 [*]

  Sml16musím souhlasit, jsou příjemné, dobře se nosí. Také je noosím každý den už k vůli pocitu čistotySml22

  superkarma: 0 18.07.2011, 08:58:56
 3. avatar
  [3] kobližka [*]

  florbal — #1 No,nevím,ale dospělá dcera (pokud je dospělá) by si snad pomůcky na intimní hygienu mohla kupovat sama.Vnučka taktéž.

  superkarma: 0 17.07.2011, 13:02:38
 4. avatar
  [2] átéčko [*]

  florbal — #1 šiš, to nejsou menstruační vložky. Používám je denně jako ochranu kalhotek.Jsou skvělé!

  superkarma: 0 12.07.2011, 14:14:35
 5. avatar
  [1] florbal [*]

  Sml59Je pravda,že pro mně jsou tyto propriety již minulostí,ale myslím na dcery a vnučky,nakupuji jich celkem dost.Sml16

  1. na komentář reaguje átéčko — #2
  2. na komentář reaguje kobližka — #3
  superkarma: 0 12.07.2011, 11:12:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme