Novinky

Slibovala, že budu mít mírně zvlněné vlasy

Ne vždycky se přání vyplní tak, jak chceme... Čtenářka Elis19 šla do kadeřnictví, protože měla rovné vlasy, a kadeřnice jí slibovala mírně zvlněné. Nakonec z toho byl účes typu Afroameričanka.

Milá Elis19, ještě že vlasy odrostly, že?


Dobrý den,

Nevím, jestli bych svůj jediný úlet, který jsem kdy vyzkoušela nazvala zrovna šílenou proměnou. Vždycky jsem toužila po tom, abych měla vlasy hezky vlnité a ne jako svoje, sice husté ale zoufale rovné. Nedalo se s nimi nic dělat, žádné vyfoukání ani kulma nepomáhaly.

Zašla jsem tedy do kadeřnictví a po domluvě s kadeřnicí jsem si nechala udělat trvalou, kdy mi ona paní slibovala, že budu mít pěkné, mírně zvlněné!!! vlasy. Asi mě měla varovat skutečnost, že mi zmíněnou trvalou aplikovala pouze na přední stranu hlavy se slovy, že použila tolik natáček, jako u jiné ženy na hlavu celou. Po dokončení účesu se na mě však ze zrcadla dívala naprosto nefalšovaná Afroameričanka, jako bonus jsem měla natrvalenou část vlasů světlejší o dva odstíny. Schlíple jsem zaplatila a s těžkou hlavou se vlekla domů.

Manžel to naštěstí vzal sportovně, dokonce se mě snažil utěšovat, nicméně jsem mu musela slíbit, že takový experiment už nikdy nebudu zkoušet. Trvalo dobrého půl roku, než mi tahle hrůza odrostla a po dvou ostříháních jsem byla zase u svého původního účesu. Teď už jen lehce měním délku vlasů a občas si dopřeji červený melír, který k mým tmavým vlasům slušně ladí.

Nedávno jsem náhodou našla starou fotku, kde ve svém „parádním“ účesu chovám malého synka a ten se mohl strhat smíchy, když jsem ho ujistila, že na snímku jsem skutečně já.

Zdraví Elis19

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Tématem dnešního dne je: Nejšílenější vlasová proměna

 • Zažila jste takovou?
 • Líbila se vám?
 • Co na to okolí?
 • Šlo o domácí experiment?
 • Vynadala jste kadeřnici?
 • Probrečela jste noc do polštáře?
 • Musela jste si pořídit paruku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá super kosmetiku - parfém Lady Avebury, čerstvou novinku od Oriflame, k tomu krémový deodorant od Garnier a jako bonus třpytivé stíny Sephora:

cena

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je PROMĚNA. Předem děkuju a těším se na první den strávený s vámi, milé čtenářky!

   
11.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. avatar
  [1] Dudlajlama [*]

  To znam, slabe trvale.....Sml57

  superkarma: 0 12.02.2014, 01:02:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme