runy

Nezapomněla jsem, jen jsem čekala, až bude po prázdninách, protože to je doba, kdy mnozí skutečně usednou naproti novému, potencionálnímu šéfovi. A tak jsem si připomenutí onoho rituálu, o který jste si psali, schovala. Snad se nezlobíte…

O runách jsme si povídali už mockrát. Víme, že se jedná o jedny z nejsilnějších zářičů, které nám Universum nabízí.

Tento starobylý způsob jak ovlivnit realitu se za tisíce let nijak nezměnil. Zatímco svět vědy a techniky, vyspělost a možnosti lidské společnosti udělali mnoho kroků kupředu, některé věci zůstávají stále stejné.

Je to předně láska, potřeba uspět ve společnosti a touha po štěstí.

I když pro dnešního člověka má možná termín „úspěch“ trochu jinou podobu, než pro naše předky, runám je to jedno.

Jejich energie je po staletí tatáž.

Dnes si povíme, jak si amuletem na jedno použití pomoci při získání vyhlídnuté práce.

Pamatujte, že použijete-li runy, komunikujete přímo s bohy!

Sice netuším, a ani nikdo další netuší, kdo ve skutečnosti Frey, Freya, Odin, Týr a další byli – nebo spíše jsou, ale z vlastní zkušenosti vím, že zřejmě naslouchají. A to je nejen skvělé, ale také to nabádá k pokoře.

Mějte na paměti, že za všechno je třeba poděkovat a s runami, které sami bohové lidem dali, aby s nimi mohli komunikovat, je třeba zacházet s patřičnou úctou.

Jestliže se tedy chystáte na pohovor a práci, kterou jste si vyhlédli, moc chcete, jestli se obáváte, abyste uspěli a jestli byste rádi požádali o podporu, pak postupujte takto:

Na spodní část levého zápěstí si v den pohovoru černou fixou namalujete tyhle tři runy v tomto pořadí:

Sówuló, Ansuz a Teiwaz.

Získáte tím mocný amulet, vlastně celý runový nápis či vzkaz, který vám pomůže uspět.

Co znamenají a koho oslovujete?

runSÓWULÓ
Slunce

Je to silná ochranná runa. Zahání komplexy a trému. Obdařuje sebevědomím a osobní silou. Zvyšuje charisma a sebejistotu vystupování.

Oslovujete boha BALDRA

 

runANSUZ
Ústa

Runa podporuje výřečnost. Je výborná při skládání zkoušek, přijímacích pohovorech i pro ty, kteří mají problém komunikovat s lidmi. Dodává odvahu říci, co si myslíme.

Oslovujete samotného ODINA (vládce bohů)

 

runyTEIWAZ

Hrot kopí
Tato runa podporuje vítězství. Bojovníci si ji dříve ryli na štíty, aby vyhráli boj. V běžném životě zvyšuje soupeřivost, pomáhá ustát nelehké období či vydržet nepříjemnou situaci.

Oslovujete boha TÝRA

Po té, co přijdete z pohovoru domů, poděkujte a runy z ruky smyjte.

V podobě amuletu, pak můžete nápis nosit na levém zápěstí například vypálený do dřívek, nejlépe z jasanu, delší dobu, až dokud nenajdete práci.

Je dobře mít takový amulet třeba už ve chvíli, když odpovídáte na inzerát.

Reklama