Patříte mezi chorobné nestíhače a ještě nemáte všechny dárky? Právě pro vás je připravena last minute nabídka v parfumeriích Marionnaud. Veškeré dárkové kazety zde totiž mají od 19.12 do Štědrého dne se slevou 25 %!!!!

Šance pro všechny opozdilce

Je skutečně z čeho vybírat, ať už sety dekorativní kosmetiky, parfémy s dárkem navíc, kazety tělové nebo pleťové kosmetiky či něco pro pány. Potěšte své blízké luxusním dárkem! Do 18.12. můžewte využít slevu 20%

 

Od 19.12.sleva 25%

marr

Zatímco někteří z nás se po vánočních dárcích rozhlížejí už od léta, jiní si hon za tím správným dárkem nechávají trochu na poslední chvíli. Následně však bývají překvapeni množstvím lidí i nedostatkem inspirace a propadají panice.
Pomocnou ruku pro všechny opozdilce přináší síť parfumerií Marionnaud, kde od čtvrtka 19. prosince, až do Štědrého dne nakoupíte veškeré vánoční sety se slevou 25 %!
V nabídce jsou i pánské varianty a znělé značky YSL, Channel, Lancome, atd. Vyberete zde od sady mýdel pro babičku, až po luxusní kosmetiku pro manželku či oblíbený parfém v sadě s vodou po holení pro muže.

www.marionnaud.cz

Reklama