Redakční tip: Také nemáte rádi, když vám v zimě koukají nahá záda nebo břicho z kalhot či sukně? Máme pro vás tip na speciální módní „ohřívač“, který vaše záda nejen zahalí, ale také zateplí! Navíc na něj mají naše čtenářky speciální slevu!

Módní trendy ne vždy zohledňují potřeby lidského těla. Často nás nabádají k nošení takových módních prvků, které dlouhodobě nepůsobí vždy užitečně na naše zdraví.chlad

Názory lidí se často rozcházejí v souvislosti s tím, jaké následky může mít, pokud máme v chladném počasí odhalený pas. Z vědeckých studií vyplývá, že prochladnutí je v první řadě bakteriálního původu, bakterie jsou přítomné v organizmu každého jedince, ale problémy způsobují až tehdy, kdy nám - lidsky řečeno - ochladne tělo. V důsledku toho se snižuje obranyschopnost organizmu, bakterie se rozmnoží a stanou se choroboplodnými.

V současnosti je stále více jedinců, kteří hledají na tento problém řešení, až když je už pozdě: Pokud si nedáme pozor, prochladnutí se může stát neustále se vracejícím hostem našeho organizmu.

Pro ty, kteří rádi zkouší nové věci a jsou si vědomí zodpovědnosti za svoje zdraví, máme dobrou zprávu: Existuje ohřívač HIPPSY „ochrana pasu“ , který vyřeší Vaše problémy s odhaleným pasem.

chlad

V průběhu minulého roku, v čím dál více zemích světa, vyslovili důvěru tomuto doplňkovému řešení, které eliminuje módní nedostatky. V první řadě, protože hraje důležitou úlohu při ochraně zdraví a zároveň je také moderním módním doplňkem. Díky 6 velikostem a neustále se rozšiřující škále barev si může každý vybrat jemu nejvíc vyhovující produkt.

Ohřívač HIPPSY „ochrana pasu“ je velmi pohodlný a příjemný na nošení (95 % bavlna) v různých oblastech našeho života - při práci venku, v kanceláři, během sezení, ve škole anebo při aktivitách ve volném čase.

HIPPSY „ochrana pasu“ je vyhotovený z pružného přírodního materiálu. Pohodlně se navine na Vaši pokožku. TIP! Pořiďte si více barev za výhodnou cenu pro oživení Vašeho šatníku!

Pro čtenářky ŽENA-IN.cz máme malý dárek 10% slevu z hodnoty objednávky. Do kolonky „Případné Vaše poznámky“ napište heslo: „žena-in“.

Na Vaše zdraví!

Klikněte na naši stránku a získáte víc informací www.profitrade.sk

chlad

Reklama