První vydání Slepičí polévky pro duši od autorů Canfielda, Hansena a Newmarkové spatřilo světlo světa již v devadesátých letech a stalo se kultovním bestsellerem. Celkově se jí za tu dobu prodalo přes 8 milionů výtisků a její hluboké poselství si vyžádalo překlady do mnoha světových jazyků. Je proto zřejmé, že si kniha po dvaceti letech přímo říkala o speciální narozeninové vydání, o které nelze ochudit ani českého čtenáře. Reedice Slepičí polévky pro duši sestává z původních příběhů, které vhodně doplňuje dvacet příběhů současných.

„Je zajímavé, že titul „Slepičí polévka pro duši“ se ujal po celém světě. V desítkách zemí, kde kniha vyšla a prodaly se jí tam miliony výtisků, byl tento název obvykle přeložen přesně. Koncept slepičí polévky coby tišícího a posilňujícího prostředku pro duši i pro tělo je zjevně univerzální,“ říká redaktorka Heidi Kruppová, která se spolu s autory podílela na přípravách výroční reedice.

polevka

 Ať už se vám tato kniha dostane do rukou poprvé, anebo jste příznivcem Polévek již dlouho, patrně ve vás (opět) probudí chuť být lepším člověkem, zkusit naplno využít svého potenciálu, překonat všechna úskalí života a přijímat svět kolem sebe takový, jaký je. Přijměte naše pozvání a pojďte s námi znovu objevit nadčasovou sílu příběhů o zázracích všedního dne, jež hladí lidskou duši, povznášejí ducha a jsou receptem na radost ze života.

Více informací o knize: www.chickensoup.com

Jack Canfield, Mark Victor Hansen a Amy Newmarková: Slepičí polévka pro duši

Vydává Práh, 408 stran, doporučená cena 299 Kč

Reklama