Bulvár

Sledujte pokus o český lyžařský rekord

V pátek 18. února 2011 můžete být svědky pokusu o rekord lyžovat v sedmi krajích, sedmi pohořích, sedmi střediscích ČR v rámci jednoho dne! Zdolat tuto metu se pokusí lyžař a horolezec Pavel Trčala společně se zpěvačkou a skladatelkou Hanou Robinson. Cílem akce je podpořit nadaci Impuls, která pomáhá lidem s roztroušenou sklerózou.

V sedmi českých zimních střediscích v sedmi různých krajích se během pátku 18. 2. 2011 uskuteční pokus o Český Ski Rekord. V každém z nich budou Hana Robinson se svým bratrem Pavlem Trčalou lyžovat společně s hudebními či lyžařskými hvězdami. Při pokusu o rekord je na lyžích doprovodí například zpěvačka a vášnivá lyžařka Olga Lounová, první česká držitelka olympijské medaile ze zimních olympijských her v alpském lyžování Olga Charvátová nebo mnohonásobný mistr světa v travním lyžování Jan Němec. Řidičem této mise nebude nikdo jiný než mistr světa v rallye Martin Prokop.

Cílem akce je nejen zdolání rekordu, ale hlavně podpora nadace Impuls pro nemocné roztroušenou sklerózou, které budou věnovány sponzorské dary. Zpěvačce a skladatelce Haně Robinson byla totiž před dvěma lety diagnostikována tato prozatím nevyléčitelná nemoc, ale snaží se i s tímto handicapem žít plnohodnotný sportovní život.

r

Akce se uskuteční pod záštitou agentury CzechTourism a dohledem agentury Dobrý Den Pelhřimov. Na akci nebudou chybět cereální tyčinky Corny BIG. Pokud vyrazíte v pátek lyžovat do zimních středisek, kde bude probíhat pokus o rekord, můžete se těšit na energetickou odměnu!

Pozor! Komu se podaří odhadnout, v kolik hodin dorazí posádka do vašeho střediska, může vyhrát celodenní permanentky do vybraných středisek nebo lyžařský zájezd CITY SKI pro dvě osoby. 

Seznam středisek, kde se v pátek můžete setkat s účastníky rekordu:

Zlínský kraj: Kyčerka

Moravskoslezský kraj: Bílá

Olomoucký kraj:  Kouty

Pardubický kraj:  Dolní Morava

Královehradecký kraj:  Špindlerův mlýn

Liberecký kraj:  Ještěd

Ústecký kraj:  Bouřňák  

Soutěž a více informací o rekordu naleznete na:  www.cityski.cz/rekord

   
17.02.2011 - Společnost - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [2] enka1 [*]

  Teď o tom slyším poprvé, zajímavá akce a jak říká heligona, snad k něčemu bude.Sml67

  superkarma: 0 17.02.2011, 11:49:01
 2. avatar
  [1] heligona [*]

  Jakože za jeden den si zalyžují ve všech těchto střediscích? Tak hlavně aby měli přednost u vleku, s čekáním ve frontách by to nestihli Sml30

  Jinak dobrá akce a snad i k něčemu bude Sml22

  superkarma: 0 17.02.2011, 11:25:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme