Styl

Sleduji si svůj běh díky náramku SportBand

V předešlých článcích jsem se zpovídala ze své běžecké vášně, jak poslední dva měsíce pravidelně běhám.
Jak je ještě hezky, běhám venku. Snažím se 3x týdně, vždycky ale mám aspoň jeden den pauzu. Převléknu se do běhacích oblečků, rozcvičím se a hurá k Vltavě - je tam celkem pěkná cyklostezka, od nás z Karlína se dá doběhnout až k ZOO... Většinou běžím kolem 5-7 km. Což mám s rozcvičením, s vydýcháním a s cestou domů tak na hodinku.

nike

Když jsem začala běhat, všichni mi říkali, že nejdůležitějsí jsou kvalitní boty. Díky firmě NIKE jsem získala super boty na běhání; v minulém článku jsem vám napsala, jak se mi v nich běhá, tady.

Také vedle dobrých bot a oblečků oceňuji běžecké „vychytávky“. Takovým skvělým pomocníkem je náramek SportBand. Součástí náramku je čip, který vložíte do boty. Jakmile se rozeběhnete a zapnete si měření na náramku, můžete při pobyhu on-line sledovat, jakou vzdálenost máte za sebou, kolik jste spálila kalorií a jak dlouho běžíte.

Když doběhnu domů, sundám si z náramku plastový „ciferník“, který má USB koncovku. Zapojím do počítače a přihlásím se na svůj účet, který jsem si založila na www.nikeplus.com.

Zde si pak můžu prohlédnout graf svého běhu, všechny průběhy běhů a dalších zajímavé informace. Musím přiznat, že je to dost návykové, nedávno jsem si náramek špatně zapla a byla jsem smutná, že nevím, kolik jsem uběhla. Takovéto „vychytávky“ jsou opravdu skvělé!

Náramek Nike+ SportBand umožňuje při běhu sledovat uběhnutou vzdálenost, tempo, čas a spálené kalorie, a navíc poskytuje přístup ke všem funkcím a nástrojům na stránce nikeplus.com. Náramek Nike+ SportBand je určený pro běžce, kteří nechtějí při běhu poslouchat hudbu, nebo pro situace, kdy hudbu při běhu není možné poslouchat. Nabízí všechny výhody technologie Nike+, ale zpřístupňuje možnosti systému Nike+ širšímu běžeckému publiku.

   
12.10.2010 - Sportem ke kráse - autor: Klára Křížová

Komentáře:

 1. [2] zázvor [*]

  Zajímavý náramek,ale jestli je jen na běhání tak škoda.To už asi nikdy nebudu.Pokud by byl na procházky--mohl bych se "úkolovat"--a to je na mou lenost jediná možnáSml15

  superkarma: 0 16.11.2010, 22:21:58
 2. avatar
  [1] Lucie25 [*]

  proč by se při tom nemohla poslouchat hudba??? Sml80

  superkarma: 0 12.10.2010, 08:27:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme