Sice Ivetu neposlouchám, její písničky si pamatuji maximálně z rádia nebo z televize. Ani mne moc nezajímá jako typ ženy, se kterou se někdo ztotožňuje. Nelze ale přehlédnout její divoký příběh, který na sebe poutá pozornost na každém rohu. Je bulvárem milovaná, tak proč ji nevytěžit se vším všudy.

Prodejnost titulů s Bartošovou na přední straně s nějakým krkolomným výkřikem prudce stoupá. Sice se z titulku dozvíme, že zrovna umírá, žije, bude miminko, nebo nebude, a ze samotného článku se pak prakticky nedozvíme nic, jen se nafoukne nějaká zaručená zpráva... Zvlášť, když má zrovna milence, který se tak rád někde vidí a poslouchá. Tomu se pak nedá vyhnout, Bartošová je všude. A že v poslední době měla samé takové „dobré týpky“.
Když to tak občas čtu, nikdy pořádně nevím, jestli mi jí má být líto, nebo jestli si to tak ona sama přeje.

Co vím jistě, je, že je mi líto jejího syna. Chudák vypadá, jak vypadá, a ještě je tím vším vláčen. Navíc má podle mě pocit, že musí svou matku chránit, že když není doma a ona je v krizi, možná si něco udělá. A to musí být strašné nervy pro dětskou psychiku. Pak také ti příležitostní tatíci. Ale naštěstí má ještě tátu Štaidla, ten se o něj postará, když bude nejhůř.

Ale zpět k Ivetě. Nedávno jsem poslouchala v autě Evropu 2 a na konci pořadu, co uvádí Mareš, se strašně všichni smáli rozhovoru, který Iveta natočila pro nějaký server, spolu s nahrávkou jejich společného dua. Když jsem to doposlechla, je fakt, že jsem se smála taky. Iveta byla úplně mimo, na otázky, jako např. co plánuje, odpovídala stylem, že si dneska vzala špatný boty a vyzouvají se jí. Tak jsem si říkala, je fakt tak mimo? Je hloupá? Je pod práškama a neví, co říká? Je nemocná?
Zprávou před pár dny bylo, že Iveta opět chtěla skončit se životem. Že její hrabě vzal kramle zpátky do Itálie a že když už se o něm napsalo úplně všechno a vyšly i portréty jeho babiček, je čas opustit loď s názvem Bartošová. A Iveta už zas nemá lásku, nemá potenciálního otce miminka ani život v italském zapadákově. Zase žně pro bulvár.

Včera naskočila nová fabulace - vlastně je to všechno jinak. To by nevymyslel ani chudák Pomeje. Iveta potřebuje peníze na hypotéku, tak jsou přece jen spolu a prodali s hrabátkem z Nemanic svůj každodenní popis pohybu a činnosti nejmenovanému deníku. Zajímavý byznys, pokud je to pravda. I ta sebevražda měla úspěch. Možná už teď hrabě montuje na svém skorohradu webkamery a bude čekat na nejvyšší nabídky. Jen ta Iveta nebude mít klid. Zase ji bude štvát bulvár, zvědavci budou projíždět její odpadky. A my ten příběh budeme žít s nimi. Možná se brzy dostane i do hlavních večerních zpráv.

Co myslíte... Dopadne jako (uštvaná bulvárem) princezna Diana? Jak to celé vnímáte? Nejen její příběh, ale i to, že se Ivetě prostě nejde vyhnout?

 

Reklama