Ve čtvrtek 19. září byl slavnostně zahájen provoz nové prodejny v Obchodním centru Nový Smíchov. Zúčastnila se ho také zlatá medailistka a vítězka Diamantové ligy Zuzana Hejnová. Na místě si převzala závodní tretru ve speciálním balení – v průhledném boxu se zlatou třináctkou, která připomíná všechny její vítězství v letošní sezóně.

Nike

Spolu s moderátorkou Innou Puhajkovou pak představila novou kolekci pro letošní podzim, kterou prodejna Nike Smíchov nabídne všem příznivcům sportu a sportovního oblečení.

„Dobrá výbava je pro sportovce základ. Mám ráda, když je oblečení funkční a navíc dobře vypadá“, říká úspěšná česká atletka. „Když se cítím dobře, tak se mi lépe trénuje i závodí. Těším se, že si tu vyberu něco nového.“

Nová prodejna Nike Smíchov

Na více než 200 metrech čtverečních prodejní plochy je pro zákazníky připraven široký sortiment produktů pro běh, trénink a tenis, včetně pestré nabídky oblečení a obuvi pro volný čas. Každý tak najde v jednotlivých částech obchodu produkty pro svůj oblíbený sport, ať už se jedná o běh, trénink v posilovně nebo procházku parkem.

Nová prodejna představuje unikátní koncept prodeje v České republice, který umožňuje zákazníkům vybírat sportovní vybavení podle jejich oblíbeného sportu. Inovativní uspořádání obchodu vzniklo na základě výzkumů provedených Nike, které zjišťovaly přání, potřeby a představy zákazníků. Hlavním cílem a záměrem je nabídnout co nejširší a nejucelenější nabídku produktů v rámci jednotlivých sportovních kategorií.

Novinkou pro letošní podzim je nový model běžecké boty Nike Air Pegasus, který tento rok slaví své 30. narozeniny. Tato třicetiletá klasika mezi běžeckou obuví značky Nike lépe padne a je opět o něco lehčí. Běžci všech úrovní vědí, že úspěch vyžaduje čas a hodně dřiny. Rok co rok po tři desetiletí obuv Nike Air Pegasus doznávala zlepšení, až se stala osvědčenou stálicí v běžeckém sektoru, obuví, která vždy splní nároky běžců a zaslouží si jejich neochvějnou věrnost.

Nike

Model Pegasus je jedním z mých oblíbených,“ říká Mo Farah, světový šampion na dlouhých tratích, který v obuvi Nike Air Pegasus trénuje většinu své kariéry. „Je důležité mít tréninkovou obuv, která je skvěle odpružená, má co nejnižší váhu, ale přitom běžci poskytuje oporu, jakou potřebuje.“

Nový obchod Nike Smíchov bude pro zákazníky otevřen každý den od 9 do 21 hodin a pro všechny zákazníky bude také připravena každý měsíc nová kolekce a věrnostní program Nike Friends.

Reklama