Světová síť klinik estetické medicíny s názvem Mediestetik rozšířila svou působnost také do střední Evropy a ve čtvrtek 9. 9. slavnostně otevřela svou první pobočku v Praze na Senovážném náměstí.  U tohoto výjimečného okamžiku nechyběly ani hvězdy našeho českého kulturníhoa společenského života.

Seznámit se s jedinečnými technologiemi a nadstandardními léčebnými metodami v estetické dermatologii přišly moderátorky Zuzana Belohorcová, Klára Doležalová či Martina Jandová. Poznat unikátní výsledky neinvazivních zákroků, jež byly dodnes doménou především plastické chirurgie, se rozhodly také herečky Jana Paulová a Bára Kodetová, zpěvačka Kateřina Brožová nebo tanečnice Libuška Vojtková. Příjemným odpolednem provedl moderátor Alexandr Hemala.

t

Estetická medicína jako taková získává na poli omlazení v posledních letech velmi významné místo. Její zákroky v oblasti odstraňování či korekce vad na kráse bez dlouhé rekonvalescence a bolesti jsou mezi klienty stále oblíbenější. Portfolio služeb kliniky Mediestetik zahrnuje nejen klasická ošetření těmi nejmodernějšími lasery, ale také nové ojedinělé metody a převratné technologie.

Jednou z domén Mediestetik, jako jediné v ČR, je bez pochyby přístroj Thermage, díky němuž je možno dosáhnout vypnutí kůže a omlazení nechirurgickou metodou. Dalším převratem v této oblasti je jedinečný přístroj zvaný Palomar, kterým v této podobě disponuje jako jediná právě klinika Mediestetik. Odstraňovat je možno nejen vrásky, ale také strie, jizvy, či povadlost kůže způsobenou různými příčinami. Mediestetik je jedničkou v oboru nabízející širokou škálu zákroků s prokazatelnými výsledky.

O tom se přesvědčily i všechny přítomné dámy, které se slavnostního otevření nové estetické kliniky Mediestetik zúčastnily a byly novými možnostmi zkrášlení a omlazení opravdu nadšeny.  Poznat široké portfolio zákroků pro obličej i tělo přišla Zuzana Belohorcová, ale také její kolegyně moderátorky Klára Doležalová nebo Martina Jandová. „Každá žena by o sebe měla pečovat, ale zároveň zůstat přirozená. Je neuvěřitelné, jakých výsledků lze díky unikátním metodám kliniky Mediestetik dosáhnout bez toho, aby bylo nutné absolvovat radikální plastickou operaci s dlouhou dobou rekonvalescence,“ shodly se přítomné dámy jednohlasně. Za pravdu jim dala také herečka Jana Paulová, která společně s Kateřinou Brožovou a Libuškou Vojtkovou popřála Mediestetik mnoho spokojených pacientek, které budou kliniku opouštět navenek krásnější a uvnitř o mnoho šťastnější. A co přála Mediestetik Bára Kodetová? „Konec krize,“ uvedla herečka výstižně. Všichni si příjemný podvečer v milé společnosti velmi užili a dozvěděli se mnoho zajímavého o novinkách v estetické dermatologii, které přináší klinika Mediestetik.

Klinika estetické medicíny MEDIESTETIK

Síť klinických center Mediestetik je špičkou v estetické dermatologii po celém světě, kde přináší svým klientům nejnovější, světově ověřené a vysoce nadstandardní léčebné metody a technologie. Nyní byla otevřena první pobočka také v Praze na Senovážném náměstí 23. Mediestetik zakládá své služby na spojení unikátních moderních technologií a schopnostech vysoce kvalifikovaného týmu předních odborníků s dlouholetou praxí. Její technologické zázemí a laserové vybavení nemá v České republice konkurenci. Naprostým unikátem jsou přístroje Thermage a Palomar, jejichž výsledky v oblasti omlazování a korekce estetických problémů jsou převratné. V portfoliu služeb kliniky se samozřejmě nachází také klasické zákroky, které jsou prováděny přístroji nejnovější generace.

Více informací naleznete též na www.mediest.cz.

Reklama