Hlavní myšlenkou L’ECLAT je vytvořit unikátní místo, kde se bude snoubit luxusní  kosmetický boutique s prvotřídním kosmetickým salonem. I samotný koncept interiéru je navržen tak, aby se hosté boutique a salonu mezi sebou vzájemně nerušili a všichni si odnesli právě to, pro co přicházejí.

Ideou boutique je získat co nejvíce luxusních kosmetických značek, a to nejen pro péči o tělo a obličej, ale i parfémů, svíček a mnoha dalších.

LˇEclat

Cílem salonu je poskytnout hostům kosmetická ošetření, která budou prováděna těmi nejlepšími a nejkvalitnějšími produkty na trhu, tak aby si vybral i ten nejnáročnější klient. Nyní salon nabízí kosmetická ošetření značek Darphin, Thalgo a Valmont.

První exkluzivní značkou, kterou společnost zastupuje a nabízí právě zde, je švýcarská kosmetická značka Valmont.

LˇEclat

O VALMONTU

LˇEclatHistorie značky Valmont sahá až do roku 1905, kdy byla ve švýcarském městě Montreux u Ženevského jezera otevřena klinika Valmont, zaměřená na léčebné a dietní procedury.

Na základě mnohaletých zkušeností nasbíraných právě při léčebných procedurách došlo v roce 1980 k vytvoření první kosmetické řady pod názvem Valmont. Zpočátku bylo cílem kosmetických výrobků pomoci v regeneraci pokožky po operačních zákrocích a udržení viditelných výsledků, což se setkalo s obrovským úspěchem. Nyní už tvoří kosmetická značka Valmont samostatný subjekt, který je od kliniky Valmont oddělen, ale i nadále zůstává rodinným podnikem s tradicí.

Unikátnost výrobků Valmont spočívá především v jejich složení a v neustálé touze po inovaci a dosažení nejvyšší kvality výrobků. Uvnitř každého produktu je obsaženo bohatství švýcarských přírodních zdrojů.

V každém výrobku se nachází ledová pramenitá voda a výtažky z osmi rostlin ze zahrady PHYTO ALPINE GARDEN. Každý výrobek obsahuje také unikátní molekuly DNA liposomů, Triple DNA, RNA a kolagen.

Valmont je luxusní kosmetická značka inspirovaná přírodou a mnohaletým výzkumem.LˇEclat

KONTAKT:  L’Eclat salon et boutique de beauté, Bílkova 16, Praha 1, www.saloneclat.cz

LˇEclat

Reklama