Také vás občas přepadne lenost udělat si do ulic make-up? Nejste v tom sama. Když máte chuť, klidně vsaďte na svou přirozenou krásu. I známé tváře showbyznysu vypadají úžasně bez líčidel, tak proč se neinspirovat. A vaše pleť vám jen poděkuje, že ji jednou za čas necháte svobodně dýchat bez nánosu make-upu a dalších šminek. :)

A jak vypadá nenalíčená Gwyneth Paltrow, Lady Gaga nebo Jennifer Lopez? Své fotky bez make-upu zveřejnily na sociálních sítích. Podívejte se! A jak se vám líbí? :)

Herečka Portia De Rossi a režisérka a moderátorka Ellen Degeneris oslavily 29. listopadu 2014 deset let společného života. Na Twitter navěsily ten den svou společnou fotografii, kde vypadají šťastně a spokojeně... a přirozeně. :)

 obrázek

Brazilská modelka Gisele Bündchen se svou vizážistkou Pat McGrath na snímku ze dne 12. listopadu letošního roku. Dlouhonohá kráska chodí ven bez make-upu docela často.

čl

I Heidi Klum stárne, ale s grácií, a nedělá si ze svého věku žádné vrásky. Takhle se pro své fanoušky vyfotila ráno 12. září 2014 ve své posteli.

ob

Extravagantní zpěvačka Lady Gaga bez make-upu. Na ulici by výstřední hvězdu asi poznal jen málokdo...

obrázek

Herečka Jessica Biel bez make-upu jen září!

obrázek

Americká herečka Gwyneth Paltrow bez líčidel a v kovbojském klobouku.

obrázek

Krásná Jennifer Lopez je sexy při každé příležitosti, i ve vaně.

obrázek

Foto: Instagram

Čtěte také:

Reklama