Zdraví

Slastí jsem okusovala peřiňák.

Moje svatební noc byla... jedním slovem... fiasko.

Co jí předcházelo? To všichni známe. Nervy, obřad, prstýnky, hostina a bujaré  veselí. U nás bylo všechno dvojnásobné, protože novomanželské páry byly dva. Já s manželem a jeho sestra se svým vyvoleným.

Při hostině, netušíc zradu, přijala jsem pozvání ke stolu mého novopečeného (a vypečeného) švagra. Společnost sršela vtipem, holdovala tanci a alkoholu a já jsem pocucávala svojí oblíbenou colu. Jenže ti „dobráci“ mi tam tajně přilévali po malinkých dávkách rumíček a já, alkoholu nepřivyklá, za chvilku byla jak houbička. Nebyla jsem opilá moc, ale náladičku jsem měla a v nohou jsem to také cítila. S náladičkou a manželem jsme jeli domů, užívat si vášně.

Vážně už nevím, jak moc jsme vášnili. Pamatuji si jen jednu cestu na toaletu, cestu do postele, šílenou pecku do horního rtu a krev v puse. Napadlo Vás domácí násilí při první noci? Omyl. Při své opičce jsem si neuvědomila, že na zdi, ke které bylo přisunuto naše novomanželské lože, je taková úplně titěrná, v běžném provozu snadno přehlédnutelná - polička. A tak v přítmí, jež mělo navodit romantickou atmosféru, s myšlenkami bloudícími Bůh ví kde... No hádejte!

Krušná jsou rána opilcova, obzvlášť, když se probudí s „pyskem jak havajský domovník". Švagr ještě dlouhá léta žertoval na můj účet a obšťastňoval lidi historkou o vášnivé noci své švagrové, která slastí okusovala peřiňák...


Tak už se nám to lepší. Teď je příspěvek aspoň veselý, když už není erotický. Musím se přiznat, že pysk jak havajský domovník mě rozesmál. Jen si nejsem jistý, jestli tohle je příspěvek, za který bych poslal erotický banán...:-)

   
25.10.2006 - Zdraví - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. [8] 1Mona [*]

  Radim.Prchoň: Pysky havajského domovníka vidět nemusím.Ani, když vlk nese domovníkovi dýmku!(převzato z Do hlubin študákovy duše)

  superkarma: 0 25.10.2006, 22:30:19
 2. [7] 1Mona [*]

  Šárkaa: No, to k tomu taky vyloženě vybízelo!)))))

  superkarma: 0 25.10.2006, 22:27:01
 3. avatar
  [4] átéčko [*]

  superkarma: 0 25.10.2006, 22:22:01
 4. [3] 1Mona [*]

  No, někdo možná čekal pysky jak havajská tanečnice a on to jen jeden a ještě jak havajský domovník!

  superkarma: 0 25.10.2006, 22:21:27
 5. avatar
  [2] Brixik [*]

  no fakt hezký, já říkala, že opravdového sexu se Radim nedočká, ale nasmějem se určitě hodně

  superkarma: 0 25.10.2006, 22:19:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme