Čtenářka Kytinkak miluje zeleninu, nesnáší vedle krkání a srkání i některá jídla, po kterých se jiným sbíhají sliny. Porovnejte své chutě s jejími. Díky Kytkok za příspěvek. Já nesnáším mléčnou jahodovou polévku, jakou jsem jako dítě ochutnal v Polsku na pionýrském táboře. To byl hnus velebnosti…

Přeji krásné ráno všem žen-inkám.

Kdo nemiluje jídlo?! Já tedy patřím k těm co málo jí, ale zase si ráda něco dobrého dám. Miluji jídla kde je velké množství zeleniny. Nevadí mi ani vařená, dušená, čerstvá je samozřejmě nejlepší. Znám kolem sebe mnoho lidí, že zeleninu nepozřou, ale kolikrát přemýšlím, že nevím co jim na ní nechutná.

Moje nejoblíbenější jídlo je dobrá poctivá žemlovka s jablky a tvarohem. To fakt neodolám. V hospůdce kam chodíme z práce na obídek dělají fakt skvělou. Nebo lasagne, těm také neodolám.

Které jídlo fakt nesnáším a nejedla bych jo, je mléčná polévka s nudlemi, fuj, to slané mléko je hnus, jako dítě jsem to musela jíst u babičky, brrrr, úplně mi naskakuje husí kůže. Další jídlo, které nemusím jsou zelňáky, kynuté buchty s kyselím zelím na sladko s cukrem a skořicí. Ty také nejím.

U jídla nesnáším hlasité srkání a popotahování. To se mi zvedá žaludek a mám po chuti. Někde jsem četla, že snad v Číně nebo Japonsku čím více srkáte tím jste nejlepší, takže tam bych v restauraci být nechtěla. Jídlo, které bych asi nechtěla ochutnat jsou šneci, když vidím jak jsou slizcí tak mi to chutné nepřipadá.

A s pořadů o vaření ráda koukám jak na Babicu, tak na Prostřeno VIP osobností. Dokonce steaky Pohlreicha jsou také dobrá motivace na grilování. Ale jak chodí po těch restauracích to nesleduji, mi ta jeho arogance vadí. Ale je to věc názoru. V pořadu, kde připravuje on sám jídla je skvělý.

Recepty má jednoduché, rychlé a výborně chutnají. Závidím mu jeho chutě, když připravuje dresingy na zeleninové saláty a na maso. Kolikrát žasnu, co lze z jednoduchých ingrediencí připravit. Vydal teď knihu, kterou bych chtěla dostat, třeba ježíšek nadělí.

Mějte hezký den s něčím co Vám chutná a nenechte si zkazit chuť nějakým blafem. :))))

Kytinkak
Text nebyl redakčně upraven


Napište mi: O jídle, pro které byste vraždila, nebo se nechala zabít!

  • Které jídlo milujete?
  • Které nenávidíte?
  • Co u jídla nesnášíte?
  • Co toužíte znova ochutnat?
  • Co byste již nikdy do pusy nevzala?
  • Chtěla jste někdy někoho při jídle uškrtit?
  • Nebo když jste viděla, jak někdo vaří?
  • A je vám Babica sympatický?
  • Nebo jste příznivkyně Pohlreicha?

Na vaše názory, fotky, videa, příběhy, prostě na vše, co vás k tomuto tématu napadne, se těším na redakčním e-mailu:

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás kolem 16. hodiny odměním. Zajímavými knihami: Chléb v hlavní roli a Domácím bylinářem.

Reklama