Máte rádi podzimní atmosféru, kdy sluníčko ještě prokukuje mezi mraky, příroda hýří barvami, vzduchem poletuje listí a vy se těšíte na tradiční pouštění draků a sbíraní kaštanů? Zažijte podzim jinak a na procházku mezi spadaným listím nebo na projížďku na kole vyrazte už s kaštany v kapse! Sáhněte po těch tradičních čokoládových a vyzkoušejte dvě horké novinky LEDOVÉ KAŠTANY:

Nová limitovaná edice LEDOVÉ KAŠTANY Vlašský Ořech v kvalitní hořké čokoládě s lahodnou mléčnou náplní a s kousky karamelizovaných ořechů.

kaštany

Pro velký úspěch se vrací i limitovaná edice LEDOVÉ KAŠTANY Extra Hořké plněná oříškovo-čokoládovou náplní s přidanou porcí kakaa.

LEDOVÉ KAŠTANY nabízí unikátní požitek, který vzniká kombinací intenzivní chuti, ledového pocitu a pomalu se rozpouštějícího čokoládového kaštánku. Najděte si svého favorita v limitovaných edicích Vlašský Ořech či Extra Hořké nebo v originálních variantách LEDOVÉ KAŠTANY originál či LEDOVÉ KAŠTANY bílé a užijte si sladký kaštanový podzim.

Limitované edice tyčinek LEDOVÉ KAŠTANY Extra Hořké a LEDOVÉ KAŠTANY Vlašský Ořech naleznete v obchodech od 15. 9. 2014 za doporučenou maloobchodní cenu 11,90 Kč.

Reklama