Zdraví

Sladkovodní kuchařka

Sladkovodní ryby si své místo v edici Jídlo jako lék zasloužily nejenom obsahem zdraví prospěšných látek, ale i skvělou chutí, a navíc i snadnou dostupností. Přesto je spotřeba ryb dlouhodobě poměrně nízká, i proto, že si mnoho lidí s jejich úpravou neví rady. Jenže kde najít inspiraci, jak rybí maso chutně  a snadno připravit?

sladkovodní kuchařkaAutor Milan Palička se rozhodl široké veřejnosti zpřístupnit své osvědčené rodinné recepty i speciality svých přátel. Jeho Sladkovodní kuchařka je věnována nejen rybářům a jejich rodinám a dalším příznivcům rybích pokrmů, ale i všem, kteří rádi chutně i zdravě vaří, kteří se snaží zařazovat do jídelníčku zdravé potraviny nebo chtějí zhubnout. Prostě a jednoduše všem, kdo si chtějí pochutnat na nápaditě upravené rybě.

Hledáte rady pro výběr a nákup ryb, pro jejich přípravu před vařením i pro vaření? Potřebujete vědět, jak rybu usmrtit, vykuchat a zbavit šupin, jak ji naporcovat, jaká příprava jejímu masu svědčí nejvíc a které koření se k němu nejlépe hodí? Chybí vám originální, nápadité, ale přitom rychlé recepty pro vaření z ryb? A nebo se chcete dozvědět víc o sladkovodních rybách, o dějinách rybníkářství u nás, v neposlední řadě i o tom, jaký vliv má konzumace rybího masa na lidské zdraví. Stačí si prolistovat knihu a vše se dozvíte.

Hledáte rady pro výběr a nákup ryb, pro jejich přípravu před vařením i pro vaření? Potřebujete vědět, jak rybu usmrtit, vykuchat a zbavit šupin, jak ji naporcovat, jaká příprava jejímu masu svědčí nejvíc a které koření se k němu nejlépe hodí? Chybí vám originální, nápadité, ale přitom rychlé recepty pro vaření z ryb? A nebo se chcete dozvědět víc o sladkovodních rybách, o dějinách rybníkářství u nás, v neposlední řadě i o tom, jaký vliv má konzumace rybího masa na lidské zdraví?

Autor Milan Palička se rozhodl široké veřejnosti zpřístupnit nejen své osvědčené rodinné recepty a speciality svých přátel, ale i spoustu užitečných informací, rad a tipů. Jeho Sladkovodní kuchařka je věnována nejen rybářům a jejich rodinám a dalším příznivcům rybích pokrmů, ale i všem, kteří rádi chutně i zdravě vaří, kteří se snaží zařazovat do jídelníčku zdravé potraviny nebo chtějí zhubnout. Prostě a jednoduše všem, kdo si chtějí pochutnat na nápaditě upravené rybě.  

Kniha vysvětlí, proč jsou ryby tak zdravé, poradí, kde a jak rybí produkty nakupovat a jak je zpracovávat. V druhé části pak přinese chutné a zdravé recepty z u nás dostupných sladkovodních ryb. U všech receptů opět nechybí údaj o energetické hodnotě a obsahu cholesterolu.

Originální recepty a spousta inspirace pro nadšené rybáře a milovníky sladkovodních ryb i pro ty, kdo chtějí zhubnout nebo jíst zdravě, ale přitom si pochutnat.

Více informací o jedinečné knize Sladkovodní kuchařka najdete na stránkách společnost Smart Press ZDE.

Víte, jak ryby nakupovat? Kterak poznáte, jestli bude ryba blátivá? Jak vybírat a připravovat ryby zmražené? Chcete si koupit vždy to nejlepší? Pak sledujte další článek Jak nakupovat sladkovodní ryby.

   
29.04.2009 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] saruz [*]

  my také, ryby jíme často

  superkarma: 0 29.12.2012, 03:11:57
 2. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  ryby na všelijaký způsob tak to můžemeSml75

  superkarma: 0 01.05.2009, 14:35:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme