Bulvár

Sladkost jako zdravý životní styl? Ptejte se on-line odborníka!

On-line rozhovor o výživě probíhá od 13.30!

 

Vyvážená a zdravá strava je velice důležitým prvkem našeho každodenního života a lidé se čím dál tím více zajímají o to, co konzumují. Je ale pravda, že vyznat se v tom, co je a není zdravé, může být skutečně obtížné. Žijeme v době, která nás zahlcuje informacemi. Ze všech stran dostáváme údaje o nutričním složení potravin, rady a tipy na zaručené diety, přesto je zde stále mnoho potravin obestřeno mýty a pověrami. Zmrzlina je jednou z nich.

 

Všichni milují zmrzlinu a zmrzlina je bezesporu jedním z nejoblíbenějších sladkých potěšení na světě. Mnoho lidí si neuvědomuje, že se nemusí cítit provinile, když si ji dopřávají. Zmrzlina může být ve srovnání s ostatními pamlsky vhodnější volbou a může se stát součástí zdravé a vyvážené stravy.

 

Pokud vás toto téma zajímá, můžete položit dotaz odborníkovi, který vám dnes odpoví! Vaše dotazy se nemusí vztahovat jen ke zmrzlině, můžete se jej zeptat, na co chcete!

 

Většina z nás má ráda sladké, ale zároveň se chce stravovat zdravě. Na to, co je vhodné a co ne, jak je to se zmrzlinou a ostatními sladkostmi jako součást zdravého životního stylu, se můžete zeptat odborníka na výživu Ing. Petra Havlíčka dnes ve středu 18. 7. mezi 13.30-15.30h.

 

On-line rozhovor pro vás připravil portál www.nadoma.cz, zde se můžete dnes pobavit se známým odborníkem! Svůj dotaz můžete vložit již teď a těšit se od 13.30 na odpověď!

   
18.07.2007 - Společnost - autor: Markéta Breníková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme