Dárky

Sladké vánoční poděkování

Luxusní bonboniéra je stále jedním z nejlepších dárků, kterým vyjádříte své díky i lásku. A právě proto je patrně jediným druhem zboží, u nějž obal hraje prakticky stejně významnou roli jako to, co se skrývá uvnitř. Obdarovaný má být potěšen již při prvním pohledu. Vlastní obsah pak musí naplnit vzbuzená očekávání. Symbolem luxusu v oblasti cukrovinek je již tradičně čokoláda, a tak není divu, že většina bonboniér nabízí čokoládové bonbóny s nejrůznějšími delikátními náplněmi.

merci je široká kolekce osmi druhů lahodných čokoládových tyčinek vyrobených z těch nejlepších ingrediencí. I o Vánocích si můžete vybrat z různých variant mléčné nebo hořké kolekce čokolád. V případě, že si nejste jistí, řekněte své díky bonboniérou kombinující oba druhy čokolád s lahodnými náplněmi.

Milk Selection obsahuje samostatně balené tyčinky mléčné čokolády ve čtyřech příchutích, Dark Selection nabízí hořkou variaci čokoládiček a merci Fine Selection mix obsahuje celkem osm různých příchutí hořkých i mléčných tyčinek.

Merci

merci Finest Selection bonboniéra milk & dark 250 g
doporučená MOC: 89,90 Kč

Merci

merci Finest Selection mix 675 g
Doporučená MOC: 279 Kč

   
21.11.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme