Dny se krátí, noci prodlužují, podzimní plískanice pomalu vystřídají bílé sněhové pláně. To vše je neklamným znamením blížících se Vánoc pro mnohé, a zejména ty nejmenší, nejkrásnějších svátků v roce. Vánoce jsou již tradičně spojeny s řadou zvyků a tradic, ale také nejrůznějších dobrot. Právě Vánoce jsou zkrátka obdobím, kdy je mlsání povoleno. Společnost HARIBO, přední výrobce cukrovinek, proto i letos připravila limitovanou vánoční edici svých výrobků. Milovníci HARIBO bonbonků tak mohou ochutnat například výběr nejoblíbenějších produktů - „HARIBO Marry Christmas“ nebo bonusové balení Zlatých medvídků „HARIBO Weihnachtsbären“ či čokoládové „HARIBO Schokoko“ s lékořicí. Nedočkavým dětem zpříjemní dlouhé čekání na Vánoce adventní kalendář HARIBO s veselými motivy a dvaceti čtyřmi okénky skrývajícími HARIBO bonbonky.

„Vánoce jsou důležitým svátkem v roce, proto jejich přípravě věnujeme mimořádnou pozornost. V naší vánoční nabídce se zaměřujeme zejména na ty nejmenší. Rozzářené dětské oči jsou přece tou nejkrásnější odměnou pro každého z nás. Jsme proto velmi rádi, že i naše společnost může prostřednictvím limitované edice vánočního sortimentu přispět ke kouzelné atmosféře Vánoc,“ říká Rostislav Němec, obchodní a marketingový ředitel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „Laskominky HARIBO chutnají, jak známo, malým stejně jako dospělým. Věřím tedy, že jako drobný dárek pod stromečkem nebo v mikulášské nadílce potěší naše bonbony nejen děti, ale i jejich rodiče,“ dodává Rostislav Němec.

HARIBO

HARIBO adventní kalendář zpříjemní všem dětem čekání na Štědrý den. S napětím a očekáváním se mohou každý den těšit na otevření dalšího okénka, které je posune zase o kousek blíž Vánocům. HARIBO adventní kalendář v sobě pro letošní rok skrývá tradiční želatinové HARIBO Goldbären, šťavnaté HARIBO Saft-Goldbären, Coca-Colové HARIBO Happy Cola, ovocné Tropi Frutti, lékořicové Lakritzschnecke či ovocné karamely MAOAM.

Velké balení HARIBO Merry Christmas v sobě skrývá 44 malých sáčků s výběrovými produkty HARIBO. Děti si tak mohou vybrat z nejrůznějších příchutí a rodiče mají díky malým porcím jejich mlsání stále pod kontrolou. Na výběr jsou tradiční HARIBO Goldbären, HARIBO Happy Cola, HARIBO Christmas, šťavnatí HARIBO Saft-Goldbären či Roulette Rollen a Roulette Cola Rollen.

Vánoční balíček „HARIBO Schokoko“ obsahuje lékořicové bonbony s kokosovo-kakaovou příchutí a potěší jistě všechny milovníky lékořicových bonbonů. HARIBO Weihnachtsbären zůstávají věrní tradici a obsahují nejoblíbenější HARIBO Goldbären Zlaté medvídky.

 

Reklama