I design povlečení se může inspirovat podzimní přírodou, orientálním bazarem, nebo třeba atmosférou velkoměst. Podívejte se na nápaditou kolekci podzimně zimních trendů povlečení. A jak by se vám líbilo sladit povlečení s ručníky?

Odlesky spadaných listů, oranžové a červené květy či pestrobarevná orientální koláž - nová podzimně zimní kolekce kolekce povlečení a ručníků nenechá nikoho chladným.

Svým designem otvírá listy pomyslného podzimního herbáře, pestrou koláží vzorů a barev nám připomene atmosféru orientálního bazaru, rozsypanými zlatavými lístky psího vína záři babího léta a květinovými potisky ve stylu kaligrafie zase nalákají k podzimní procházce.

Moc barev?

Na své si přijdou i milovníci decentních vzorů a potisků v lomeném bílém odstínu s motivy květinových listů či elegantní povlečení poseté křehkými peříčky, které se na postel snášejí jako měkké vločky.

Moc romantiky?

Těm, kdo preferují nespoutaný městský styl, se možná bude líbit design s barevnými potisky písmen v pop-artovém duchu či inspirace „punkovou“ atmosférou Londýna, nebo graficky pojaté perokresby se siluetou americké metropole.

Veškeré povlečení lze doplnit také ručníky a župany se stejnými motivy.

Foto: Carre Blanc

Čtěte také

Reklama