Bulvár

Skyline pokřtili desku

Ve čtvrtek 4. 11. 2010 se v pražské Lucerně Music bar konal dlouho očekávaný koncert a křest nové desky SKYLINE. Již 5. deska v pořadí nese název Private Madness,Public Danger a najdete na ní 12 skladeb.

V roli kmotra se objevil producent Dušan Neuwerth známý svou spoluprací s dalšími českými skupinami, např. Tatabojs. Deska opět nezklama a svou nadupaností nabyla každého energií

Tento zážitek jsem si nemohla nechat ujít, je to moje oblíbená kapela. Zájem byl obrovský. Lucerna Music Bar praskala ve švech a fanoušci SKYLINE stáli venku, na schodech i u šatny.

Nikde nebylo k hnutí, a dokonce ani k tancování. Přesto, že jsem stála v první řadě a kochala se pohledem na MC JACOBA, nezbývalo mi své nadšení vyjádřit pouhým pohupováním se z levé nohy na pravou (před pódiem bylo těsno). :)

Koncert jsem si užila, byl skvělý. Rozladěný dojem z přeplněného koncertního prostoru (opravdu těch lidí bylo všude moc) rozptýlily zvuky první písničky.

Formace SKYLINE patří k nejrozjetějším a nejoblíběnějším českým skupinám v čele s ex-zpěvačkou Gaia Mesiah  Markou Rybin. Svými tanečními songy a energickými koncerty si získala kdekoho bez rozdílu věku. A já osobně se těším na další vystoupení.

h

   
12.11.2010 - Kultura - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [2] maje [*]

  a kde je reportáž o křtu míšiny knihy?Sml80Sml80

  superkarma: 0 12.11.2010, 11:05:29
 2. avatar
  [1] heligona [*]

  Jsou úžasní, nikdy si je nenechám na fesťáku ujít a z koncertu odcházím zplavená a šťastná Sml36Sml61

  superkarma: 0 12.11.2010, 10:57:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme