.

SkyEurope otevírají denní linku Praha – Londýn

Cestování

SkyEurope otevírají denní linku Praha – Londýn

SkyEurope Airlines oznamují v rámci uvedení nového zimního letového řádu osm nových destinací. Od konce října budou SkyEurope z Prahy operovat denní spojení do Londýna/Lutonu a Košic. Do Bratislavy pak budou stroje společnosti mířit dvakrát denně. Z Prahy bude společnost létat také čtyřikrát týdně do Benátek a dvakrát týdně do Athén.

SkyEurope zároveň uvádějí linky Vídeň-Lisabon (4x týdně), Košice-Dublin (3x týdně) a Košice-Londýn/Luton (3x týdně). Upraven byl také letový řád linky Bratislava – Košice a bude otevřena nová linka do irského města Cork.

Populární linka mezi Londýnem a Popradem bude operována třikrát týdně, lety se ale přesunou na letiště Londýn/Luton. Karim Makhlouf, obchodní ředitel SkyEuropeAirlines, k tomu dodal: “Máme nejmladší flotilu v Evropě a provozujeme zcela nová letadla Boeing 737-700NG, nabízíme jedny z nejlevnějších letenek na trhu, máme kvalitní služby na palubě a létáme na velká letiště. Luton je ideální branou na londýnský trh a umožňuje nám nabídnout skutečný premium low-cost produkt”.
V nejbližší budoucnosti budou oznámeny další novinky zimního letového řádu. Letenky lze rezervovat on-line na www.skyeurope.com. Všechny oznámené linky zimního letové řádu jsou již v prodeji za cenu 99 Kč (jednosměrně a bez poplatků).


Využíváte služeb nízkonákladových společností? Jaké s nimi máte zkušenosti? Nevěříte jim a bojíte se s nimi létat, nebo jste toho názoru, že je to v pohodě?

Já osobně jsem letěla jednou se SmartWings a jednou se SkyEurope a snad kromě skromnějšího (v prvním případě) a pouze placeného (v druhém případě) občerstvení jsem neshledala žádný rozdíl. Když si člověk udělá  rezervaci včas, je to levnější než autobus. Ale nechtěla bych tady dělat nějakou reklamu, pokud máte jiné zkušenosti, sem s nimi!

   
20.07.2007 - Zahraničí - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

 1. [7] r1911 [*]

  Letěla jsem se společností EasyJet a bylo to Rozdíl jsem postřehla jen v tom, že to bylo bez občerstvení (to se dalo zakoupit při letu). Jsem pro uvádění cen s poplatky, vždyť bez nich se letět stejně nemůže. Často se to objevuje i u zájezdů na letní dovolené k moři.

  superkarma: 0 20.07.2007, 14:51:52
 2. avatar
  [6] Simba [*]

  Kadla: s poplatky se to prodraží? Ale no tak. Beru to, že je zavádějící inzerovat ceny bez poplatků, ale momentálně to můžou, tak to tak dělají. Ale přeci si vážně někdo nemyslí, že do Londýna, Paříže atd. opravdu doletí za 500,- Kč brutto Až budou muset uvádět cenu i s poplatky, konečnou cenu, kterou platí cestují i těď to přeci nijak nezmění. Poplatky nejsou ziskem té let. společnosti.

  superkarma: 0 20.07.2007, 14:34:32
 3. avatar
  [5] suzi.burger [*]

  ja litam s easyjet, jsem s nima spokojena, nemaji moc casto zpozdeni a vyhovuji mi jejich casy i ceny. dobry jsou pry i BMI.

  superkarma: 0 20.07.2007, 13:38:29
 4. avatar
  [4] teb [*]

  Já letěla zatím jen jednou. A to se Skyeurope. Byla jsem moc spokojená. Letenky jsme koupili v akci (byly "zdarma") a i s letištními poplatky nás cesta vyšla skutečně levněji než autobusem. Nebo máte někdo tip na autobusovou společnost, která vás doveze z Bratislavy do Říma a zpět za méně než 1800,- SKK?

  superkarma: 0 20.07.2007, 13:24:36
 5. avatar
  [2] Kadla [*]

  Pianistka: Přesně. Ono se to se všemi těmi poplatky pěkně prodraží..

  superkarma: 0 20.07.2007, 12:43:57
 6. [1] Pianistka [*]

  Já nevim kdy letecké společnosti začnou uvádět konečně ceny s poplatkama.

  superkarma: 0 20.07.2007, 12:36:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme