Bulvár

Skvělý vánoční dárek z oblasti fotoaparátů

Značka Nikon nabízí rozmanitost, ze které je možné vybírat produkty v různých cenových i funkčních úrovních. Bohatá jje také nabídka barevného provedení, včetně odstínů, které patří mezi letošní trendy pro podzim a zimu.

Nikon 1 J5 – odpoutejte se od všednosti

NikonOdpoutejte se od všednosti s novým, extrémně snadno přenosným systémovým fotoaparátem Nikon 1 J5. Pořizujte působivé snímky s 20,8 milionu pixelů a extrémně ostré videosekvence 4K. Sériovému snímání s vyšší frekvencí než u digitálních jednookých zrcadlovek neunikne žádná akce.
Nikon 1 J5 se svým velkým obrazovým snímačem CMOS a výměnnými objektivy 1 NIKKOR posune vaši fotografii rychle vpřed. 
Užívejte si svobodu jistého fotografování za nízké hladiny osvětlení. Kontinuální zaostřování a sériové snímání s frekvencí 20 sn./s v režimu Sporty vám umožní snadno zmrazit každou akci. Rovněž můžete zaznamenávat cestovní deníky v rozlišení 4K nebo využít vysokou rychlost fotoaparátu k zachycení dramatické zpomalené stopáže. Výklopný dotykový monitor a manuální ovládací prvky vám nabídnou vyšší míru tvůrčích možností a pořízené brilantní snímky můžete snadno sdílet prostřednictvím chytrého zařízení.

Cena: 9 890 Kč vč. DPH za tělo + cena za vybraný objektiv

 

COOLPIX S2900 – lehký a snadno přenosný

NikonHledáte lehký a snadno přenosný fotoaparát, který je štíhlý, stylový a jednoduchý? Fotoaparát COOLPIX S2900 s 20 miliony pixelů se snadno vejde do vaší kapsy či kabelky, takže budete moci zachytit všechny cenné okamžiky.

S 5násobným optickým zoomem (až 10násobný s funkcí Dynamic Fine Zoom) zachytíte všechny detaily a s efekty Vylepšení vzhledu budou vaše rodina a přátelé vypadat vždy skvěle. Zachyťte veškerou zábavu zaznamenáním HD videosekvence a pořiďte brilantní snímky jediným stisknutím tlačítka díky automatické volbě motivového programu, která vám nabídne vhodné nastavení. S režimem Speciální efekty můžete být kreativní a Panoráma s asistencí vám umožní zachycovat dechberoucí scenérie.

Fotoaparát COOLPIX S2900 zachytí vaše krásné vzpomínky stylově.

Cena: 2 190 Kč vč. DPH

COOLPIX S7000 – skvělé snímky s plochým fotoaparátem

NikonPořizujte skvělé snímky plochým fotoaparátem s 20násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom dále rozšířit až na 40násobný, a zachycujte blízké i vzdálené akce – přístrojem COOLPIX S7000 s 16 miliony pixelů. 
Pořízené snímky můžete snadno sdílet s využitím technologie NFC jednoduchým klepnutím fotoaparátem do chytrého zařízení³ nebo za pomoci samostatného tlačítka Wi-Fi. Full HD videosekvence vám zajistí vynikající trvalé vzpomínky, snadno pořiditelné časosběrné videosekvence zapůsobí na vaše přátele a režim Jednoduché panoráma vám zaručí zachycení působivých scenérií na cestách. Výkonná redukce vibrací uchovává stabilní obraz a zaručuje za všech okolností brilantní snímky a plynulé videosekvence.
Se stylovým fotoaparátem COOLPIX S7000 vždy zachytíte všechny životní události přesně tak, jak se udály!

Cena: 4 490 Kč vč. DPH

Nikon D5500 – zkoumejte krásy světa

NikonZkoumejte krásy světa s fotoaparátem Nikon D5500. Tato lehká a výkonná digitální jednooká zrcadlovka s výjimečně dobrou přenosností a osvědčeným dotykovým ovládáním vám poskytne dostatečnou svobodu k tomu, abyste posunuli svou fotografii na novou úroveň.
Fotoaparát D5500 vás nezklame v žádné situaci – od rychlých pohybů až po náročné podmínky za nízké hladiny osvětlení. Pořízené snímky a videosekvence budou i při tisku ve velkých formátech nebo zobrazení na velké obrazovce brilantním odrazem vašeho vidění světa.
Výklopný a otočný monitor s rychlou odezvou a dotykovým ovládáním nabízí intuitivní ovládání a vestavěné připojení Wi-Fi umožňuje snadné sdílení vysoce kvalitních snímků prostřednictvím chytrých zařízení. Tato výjimečně snadno přenosná a neuvěřitelně komfortní digitální jednooká zrcadlovka přináší do vašeho dosahu dokonalost.

Cena: 18 990 Kč vč. DPH za tělo + cena za vybraný objektiv

Nikon D810 – vytvářejte mistrovská díla

NikonVytvářejte nová mistrovská díla s dokonalým fotoaparátem Nikon D810. Tento neuvěřitelně všestranný fotoaparát s 36,3 milionu pixelů zachytí vše od jemných struktur až po rychlé pohyby.
Přepracovaný obrazový snímač fotoaparátu ve formátu FX, extrémně široký rozsah citlivostí ISO a systém zpracování obrazu EXPEED 4 zaručují nedostižnou ostrost obrazu, bohatou tonalitu a nízkou úroveň šumu při všech citlivostech. 
Výkonnost automatického zaostřování na nejvyšší úrovni, sériové snímání s frekvencí až 7 sn./s a záznam Full HD videosekvencí ve formátu 1 080/60p zaručují dostatečnou svobodu pro naprosto přesné zachycení libovolného motivu. Systém Nikon Picture Control 2.0 poskytuje výjimečné zpracování obrazu s vysokou mírou přizpůsobitelnosti přímo ve fotoaparátu.

Cena: 81 990 Kč vč. DPH za tělo + cena za vybraný objektiv

Více na www.nikon.cz.

   
02.11.2015 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Mickey Mouse [*]

  SandraAbigail — #3 Z uvedených modelů jsou D5500 a D810 pravé zdrcadlovky. Nikon 1 je "skoro" zrcadlovka - i když vypadá jako kompakt. Ale velikostí a citlivostí čipu, vyměnitelnými objektivy a kvalitou zpracování obrazu se zdrcadlovkám blíží.

  Canon samozřejmě umí dobré foťáky. Přesto ten, kdo si zvykne na ovládání zrcadlovky Nikon, už na Canon nemyslí.

  (Nikon D600 je lepší základ Sml58)

  superkarma: 0 02.11.2015, 12:08:58
 2. avatar
  [3] SandraAbigail [*]

  Jedině zrcadlovku, když chci kvalitní foťák. Ale dávám přednost Canonu, 70D + 17-40 L je bezva základ.

  1. na komentář reaguje Mickey Mouse — #4
  superkarma: 0 02.11.2015, 09:35:37
 3. [2] bobani [*]

  mám dobrý foťák

  superkarma: 0 02.11.2015, 09:31:31
 4. avatar
  [1] Mickey Mouse [*]

  Ano, jedině Nikon! Sml67

  superkarma: 0 02.11.2015, 09:25:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme