Zamyslely jste se někdy nad tím, co všechno nosíte ve své kabelce? Co všechno se do ní vejde? A co všechno by se tam třeba ještě vejít mohlo?  Kdo by chtěl zkoumat obsah průměrné dámské kabelky, asi by se podivil, co u sebe občas nosíme. Nedávno byl na internetu uveřejněn článek, ve kterém se mladý muž svěřil se svým zážitkem z metra, kdy během jízdy mladá dáma vylovila ze své kabelky  šroubovák, kapesníky, mobil, nůžtičky, rtěnku, fólii na dokumenty, propisku a nedojedenou sušenku…..  Je nutno konstatovat, že v našich kabelkách se dá najít opravdu mnoho užitečných a pro každodenní život naprosto nezbytných maličkostí, ale také mnoho zbytečností. Co třeba nahradit šroubovák nějakou spíše užitečnou maličkostí. Můžete zkusit neperlivou  vodu Rajec v praktickém „kabelkovém“  balení 0,33 l. Jedná se o výrobek, který v letošním roce uvedla na trh společnost Kofola (výrobce pramenité vody Rajec).

 

Budete mít doušek přírody vždy při ruce

Pramenitá voda Rajec pochází z panenské přírody Malé Fatry, proto je obecně velice kvalitní, má výbornou chuť a optimální mineralizaci (326 miligramů/1 l). Má minimální obsah soli a neperlivá verze absolutně podpoří zdravý životní styl. Výjimečná stylová láhev 0,33 výborně padne do ruky a můžete jí mít u sebe v každé situaci. Vejde se i do malé a na první pohled plné kabelky. Osvěží Vás kdykoli během dne, ať už cestujete, nakupujete, běháte po úřadech nebo jdete třeba do kina.  To jsou právě situace, kdy je „kabelkové“ balení Rajce ideálním řešením. Pravidelně doplňujete tekutiny, čili si hlídáte správný pitný režim a zároveň nemusíte s sebou neustále tahat velké lahve s vodou.

Dostatek tekutin je velmi důležitý pro naší psychickou a fyzickou pohodu. Pokud má naše tělo nedostatek tekutin, může nás bolet hlava, jsme malátní a unavení. Nyní začíná období, kdy nemáme tak často žízeň jako v letních vedrech, a proto na dodržování pitného režimu zapomínáme. Optimálním zdrojem tekutin jsou nízce mineralizované pramenité a minerální vody. Ty se hodí pro denní konzumaci, protože nezatěžují organismus vysokým obsahem minerálů. Díky kvalitní pramenité vodě Rajec si můžete být jistá, že dbáte o své zdraví v každé situaci a dostáváte to nejlepší z přírody. Více informací na www.rajec.com

 

Reklama