.

Skvělý tip na dárek pro maminku díky UberMAMA: akce pouze tento víkend

Novinky

Skvělý tip na dárek pro maminku díky UberMAMA: akce pouze tento víkend

Říká se, že největší láska na světě je láska maminek. Bezpodmínečná, intuitivní a hlavně nekonečně velká. Proto asi nikoho nepřekvapí, že pokud existuje nějaký skutečně mezinárodní svátek, je jím právě Den matek. V našich končinách se slaví s krátkou přestávkou již od roku 1923. Patří mezi ty nejoblíbenější – přece jen pro nás udělaly naše mámy mnoho, a tak druhou květnovou neděli budou nejen ty současné, ale i dříve narozené přijímat gratulace, dostávat dárky, zažívat malá i velká překvapení. Mimochodem, určitě jste už i vy přemýšleli, jak svou mámu letos potěšíte. Pokud oželíte klasickou bonboniéru, máme pro vás skvělý tip – díky UberMAMA bude stačit pouze jeden „klik“ v mobilu.

kvety

Česká republika je šampionem v počtu žen – často svobodných maminek, které jako řidičky využívají aplikaci Uber. Praha s 15% podílem žen hravě překoná středoevropské metropole Varšavu, Bratislavu nebo Budapešť, kde s Uberem jako řidičky spolupracuje v průměru jen 5 % žen. Nejčastějším důvodem stát se partnerskou řidičkou je pro ženy flexibilita, tj. skloubení rodiny a získání dodatečného příjmu, „čistá hlava“ při návratu domů, ale i různé nefinanční benefity – například nezávislost, kontakt s lidmi nebo konverzace v angličtině s turisty. „Ráda jezdím pro Uber – mohu si sama zvolit čas, kdy chci jezdit a něco si přivydělat, a kdy se budu věnovat svým dětem. Jako žena přitom nemusím mít strach, že mě zákazník okrade, protože cestující žádné peníze v autě neplatí,“ potvrzuje sympatická Hanka Jakešová, maminka 3letého Honzíka a 16měsíční Kačenky. „Navíc od té doby, co jezdím, se z mého manžela stal starostlivější otec,“ pochvaluje si Hanka. Další maminka Katka Zeibertová má jako řidička pod hlavičkou Uber poprvé nejen čas na svého 11letého syna, ale skutečně poprvé si dává stranou peníze a šetří synovi na vysokou školu. „Je to chytrý kluk, ale uličník, takže třídní schůzky občas dokážou být náročné, obzvlášť když jsem na ně sama. Poprvé teď byl opravdu nemocný, a dokonce poprvé měl i antibiotika, takže jsem s ním trávila hodně času. Teď ho zas třikrát do týdne vozím na fotbal. Když trénuje, já jezdím, potom ho zase vyzvednu, odvezu domů a pomáhám mu s učením. Díky Uberu si to ale mohu dovolit,“ dodává spokojeně Katka. Pokud vás zajímají příběhy žen za volantem, najdete je na blogu Uber (odkaz).

A protože život je občas pořádně hektický, v pražské pobočce Uber se dali dohromady s AVON a všem nestíhajícím budou již od nedělního dopoledne, až do vyčerpání zásob, rozvážet kytici 9 tulipánů, dekorativní kosmetiku od AVONu a navíc slevu 200 Kč na jízdu s Uber, kterou budou moci mámy spolu s vámi využít 11. 6. 2016, tedy v den, kdy se koná AVON Pochod proti rakovině prsu. To vše pouze za 200 Kč. Květiny a dárek vám spolehlivě doveze UberMAMA, na vás pak zůstane pouze zastavit se u vaší senzační maminky a poděkovat jí za péči a lásku, kterou nám dává.

kxhzu

Mami, jak to funguje?

 • Pokud chcete oslavit maminky a vše, co pro nás dělaly a dělají, stačí si otevřít aplikaci Uber ve vašem mobilním telefonu.
 • V neděli 8. 5. mezi 10:00 a 15:00 kliknout na možnost UberMAMA a balíček pro maminku je na cestě k vám.
 • Pokud není k dispozici auto, mějte prosím trpělivost, poptávka bude zřejmě vysoká.
 • Částka 200 Kč vám bude automaticky stržena z účtu, tudíž žádná hotovost není třeba.
 • Pokud ještě nemáte aplikaci Uber ve svém telefonu, nevadí – když si ji teď stáhnete a zaregistrujete se s kódem „AVONPOCHOD“, máte balíček pro maminku ZDARMA!

A jak jinak dokáží ty své maminky obdarovat děti? „Jsou to takové maličkosti, které mě udělají nejšťastnější – teď v pátek jsem přišla domů a celý byt byl uklizený jak od profíka.  Filip – ačkoliv má pouze 11 let – je hrozně empatický, všimne si třeba, kdy jsem unavená, a uvaří mi jen tak kafe nebo za mnou přijde a nabídne mi masáž zad, když vidí, že mě bolí,“  říká řidička, která jezdí jako partnerská řidička pro Uber, Kateřina Zeibertová. Ta nejkrásnější věc je to, že jsou tady, jsou zdravé a krásné. Nemůže pro vás dítě udělat víc, než když vidíte, jak září, je šťastné, má plamínky v očích a jde se k vám přitulit a pomazlit. Věta od mého chlapce ‚maminko, mám tě rád‘, když mě obejme, velmi zahřeje,“ dodává další řidička Uber Hanka Jakešová.

Mimochodem, vzpomenete si ještě, jakou radost jste svojí mámě naposledy udělali?

Jak se vám ji naposledy podařilo překvapit nebo jak vás, milé maminky, překvapily vaše děti?

Zapojte se do naší diskuse a 3 nejzajímavější příběhy a postřehy získají od společnosti Uber 3× 1000 Kč kredit na jízdy po Praze. Tak neváhejte, překvapte maminku a navíc získejte svého osobního řidiče.

   
06.05.2016 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. [4] Andrea1205 [*]

  Moje maminka se ráda směje a miluje divadlo.Když přijede do Prahy, tak si děláme takové ty holčičí výjezdy - za nákupy, na kozmetiku, do divadla. Snažím se vymyslet něco co ještě neviděla nebo nezažila. A užíváme si jedna druhou. Nevidím ji příliš často, ale na tyhle společné chvíle se moc těším a obě si je užíváme. A je vlastně úplně jedno co společně podnikáme.

  superkarma: 0 12.05.2016, 15:37:17
 2. [3] Zuzanka Černá [*]

  Jelikož jsem dnes odjížděla několik set kilometrů daleko, neměla jsem možnost mamince poděkovat osobně, a ubermama mi tak pomohl vykouzlit jí úsměv na tváři alespoň na dálku. Jsem za to ráda, protože máma je ta, která je tu pro člověka po celý svůj život :)

  superkarma: 0 08.05.2016, 23:47:30
 3. [2] karakala [*]

  Naposledy jsem mamince udělal radost, když jsem jí nechal řídit auto na polní cestě. Ona je totiž po nemoci a sama si auto už řídit netroufne. A jakou radost měla, že jí to šlo! Já bohužel pracuju v jiném městě, než bydlí maminka, takže osobní řidič od Uber by jí moc a moc potěšil.

  superkarma: 0 07.05.2016, 18:17:34
 4. avatar
  [1] 135evik [*]

  ŠKODA, OPĚT JEN PRAŽSKÁ AKCE! A CO TŘEBA BRNO?Sml15

  superkarma: 0 06.05.2016, 12:14:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme