Novinky

Skvělý nápad! Otázka je, jací muži tam chodí...

Příspěvek k zamyšlení mi dnes poslala další z vás - čtenářka Eliana. Také jí musím moc poděkovat! Jak píše, v Americe má speed dating větší tradici než u nás, tudíž i muži tam bývají zajímavější. V Čechách se na akci takového typu prý hlásí převážně chlapi v tesilkách - i těm tesilkám jsme se v redakci zasmáli!

Krásný slunečný den,

ač zadaná, ba přímo vdaná (!), přesto mi systém pětiminutového rande přijde jako skvělý nápad. Hlavně ta možnost omrknout si více tváří. Věřím, že nějaký dojem o druhém člověku rozhodně získáte. Problém je však ten, především podle mých nezadaných kamarádek, že chybí muži, a to především muži z románů Rosamundy Pilcherové. A i kdyby nějaký takový fešák s obrovským morálním kreditem k mání byl, rozhodně by nešel na pětiminutové rande. Takoví zoufalci totiž tihle kladní hrdinové nejsou... A tady je kámen úrazu! Jako žena bych tam šla s očekáváním fešného, romantického, pracovitého muže se smyslem pro humor, ale otázkou je, proč by tam takový muž chodil, že? Zatímco v zahraničí je ten ponteciál  potkavší se partnerů větší a tato setkání i poměrně oblíbená pro všechny věkové kategorie a lidé tam snad jdou i s ne nereálnými očekáváními, tudíž se to dá považovat i za zábavné setkání, kde i jiskra může přeskočit. U nás jsou tahle rande ale zřejmě ještě v plenkách a podle jedné nezadané kamarádky spíše chvilkou trapnosti, kdy je místnost plná žen, před kterými se na židli krčí tři vyděšení muži v tesilkách, kteří by nejspíš nejraději utekli. Upřímně jsem ráda, že jsem stále zadaná (a vdaná!) a že jsem ty tesilky manželovi už před dvanácti lety vyhodila do popelnice!

Eliana

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Speed dating neboli rychlé rande.

 • Máte s tímto způsobem seznámení nějakou zkušenost?
 • Vyzkoušela byste speed dating?
 • Zkusila to některá z vašich kamarádek? Jak se jí to líbilo?
 • Slyšela jste o někom, kdo si našel díky speed datingu životního partnera?
 • Myslíte si, že je to fajn způsob, jak se s někým seznámit?

Těším se na svou první editaci, jsem zvědavá na vaše příspěvky!

Jednu z vás za její názor, historku, cokoliv trefného a zajímavého k tématu, samozřejmě odměním pěkným dárečkem, jak jste už na Ženě-in zvyklé. Tentokrát to budou dvě knížky: Tajemství lásky aneb Sedm kroků k univerzální síle a lechtivé čtení 50 odstínů vášně. Jedna z vás získá obě – skvělá zpráva, že? Názory, nebo dokonce vlastní zkušenosti se speed datingem mi, prosím, posílejte do dnešních 14:30 hodin, a to na redakční e-mail redakce@zena-in.cz, předmět e-mailu: RANDE.

zzz

A klidně se rozepište! Ideálně mi pošlete příspěvek o rozsahu jednoho odstavce (cca deset řádků). Za každou větu budu ovšem ráda, to je jasné. Tak tedy díky a už mi pište, šup, šup!

   
07.11.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Petra Jančálková

Komentáře:

 1. avatar
  [9] k.minarice [*]

  Na jednu stranu mi to prijde fakt vtipne...

  superkarma: 0 10.11.2013, 22:03:47
 2. [8] Rikina [*]

  peetrax — #6  Sml22 na těch schůzkách, kde jsem byla, to bylo přesně půl na půl. Pokud nemají přesný počet účastníků, tak se akce nepořádá.

  No a tesilky neměl nikdo, ba ani tam nebyl nikdo upocený a bledý. Na obou schůzkách jsem - ač nijak bulvárně nesečtělá - poznala i pány ne úplně neznámých tváří a jmen. Kupříkladu jeden kameraman ČT... ale co já se namáhám. Sml57 Gerda to ví nejlíp. Všichni chlapi jsou prostě neřádi a jde jim o to jedno... Sml80

  superkarma: 3 07.11.2013, 12:41:49
 3. avatar
  [7] gerda [*]

  Vypadá to trošku jako taneční, že jo? Fůra tancechtivých načinčaných holek a upocení bledí tanečníci, které tam vyloženě dotlačili. Anebo neřádi, kterým jde jenom o to jedno!!Sml32

  superkarma: 0 07.11.2013, 12:20:49
 4. avatar
  [6] peetrax [*]

  A já jsem doteď měla za to, že agentura (nebo kdo to pořádá) zajistí, aby na jednu ženu připadal jeden muž, aby se mohli všichni prostřídat. Pokud se tam krčili jen tři muži, tak bych teda, na místě kamarádky, žádala vrácení peněz! Sml54 Jako nápad to ale nezavrhuju, kamarádka to absolvovala a i když z toho nic nebylo, celkem se jí to líbilo.

  1. na komentář reaguje Rikina — #8
  superkarma: 0 07.11.2013, 12:16:08
 5. [5] Berus77 [*]

  Sml16

  superkarma: 0 07.11.2013, 11:24:50
 6. avatar
  [4] blesksoft [*]

  Rikina — #2 píšou jak jsou klienti prověřeni jak je jejich seznamka bezpečná bla bla ale jak to můžou tvrdit vždyť je na každým co tam komu napovída

  superkarma: 0 07.11.2013, 11:05:33
 7. avatar
  [3] Eliana [*]

  blesksoft — #1 to bych zakouslaSml22Sml24Sml57

  superkarma: 0 07.11.2013, 10:54:05
 8. [2] Rikina [*]

  blesksoft — #1 ... a jak za to může ta seznamka? Sml58 Sml57

  1. na komentář reaguje blesksoft — #4
  superkarma: 2 07.11.2013, 10:52:54
 9. avatar
  [1] blesksoft [*]

  jo jací Sml32 šok pro mně byl když jsem zjistila,že můj manžel má zaplacený VIP profil na seznamce a chodí na její akce takže má důvěra k seznamkám je na bodu mrazu

  1. na komentář reaguje Rikina — #2
  2. na komentář reaguje Eliana — #3
  superkarma: 0 07.11.2013, 10:48:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme