HTC představilo následníka úspěšného modelu Desire 610. Nový Desire 620 opět boduje elegantním dvoubarevným designem a na střední třídu nadstandardně vysokým výkonem. Mimo jiné nabízí dvojici vysoce kvalitních HD fotoaparátů, se kterými se žádný milovník focení nemůže nudit.

Nejnovější přírůstek do rodiny Desire kombinuje to nejlepší z oblastí designu a technologií včetně LTE připojení. HTC Desire 620 je ideální volbou pro milovníky zábavy a multimédií, kteří hledají dostupný stylový smartphone se skvělou hardwarovou výbavou,“ říká Jan Černo z českého zastoupení HTC.

HTC

Specialista na fotografii

HTC Desire 620 disponuje 8megapixelovým fotoaparátem na zadní straně a 5megapixelovým na přední, přičemž oba podporují funkci Auto Focus a zvládají sekvenční snímání. Díky Full HD rozlišení pořizovaných videosnímků jsou kamerky ideální pro videohovory s vašimi nejbližšími.

Zábava na prvním místě

Streamování videí, prohlížení fotografií anebo brouzdání po sociálních sítích, to všechno Desire 620 hravě zvládne. Veškerý multimediální obsah se zobrazuje na živém 5“ HD displeji a jedinečný HTC BlinkFeed zajišťuje stálý přísun aktualit ze sociálních sítí a dalších informačních kanálů.

HTC

Výkon bez kompromisů

Srdcem Desire 620 je nový čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 410. Softwarové jádro tvoří Android ve verzi 4.4 a vizuální nadstavba HTC Sense 6. Zařízení si snadno poradí s náročnými aplikacemi i hrami a při multi-taskingu zaručuje zcela plynulý chod. Podpora LTE připojení navíc umožňuje pohodlné streamování nebo stahování vašich oblíbených televizních pořadů při rychlosti až 150Mbps.

Dostupnost

HTC Desire 620 se na našem trhu objeví v barevných kombinacích bílá/šedá a světle šedá/tmavě šedá. Vybraní prodejci jej nabídnou v průběhu ledna 2015 za 6 990 Kč.

HTC

Reklama