Pro většinu z nás je při výběru vlasového stylingového produktu nejdůležitějším požadavkem vytvoření pevného a dobře držícího účesu. Tato kritéria jednoznačně splňuje stylingová řada výrobků 3 Weather Taft od Schwarzkopf, takže není divu, že je v Evropě mezi spotřebiteli nejoblíbenější. Ať už jde o pěnová tužidla, laky na vlasy nebo vosky se super silnou fixací, jisté je, že díky výrobkům Taft již špatným účesům odzvonilo! Dobrou zprávou je, že značka Taft nyní přichází s novinkami a zdokonalenými výrobky v moderním designu, které poskytnou vašim vlasům silnou a dlouhotrvající fixaci.

Značka Taft přichází neustále s novinkami a zdokonalenými produkty vlasové kosmetiky. Nyní se její výrobky dočkají i nového designu. Je nový, moderní a jasně informuje o všech výhodách. Zároveň dochází i k vylepšení receptury, což se týká nové příjemné vůně a fixační síly. Taft díky těmto změnám opět potvrzuje svou pověst spolehlivé moderní značky, jejíž výrobky poskytnou dokonalý styling a fixaci.

Inovace řady Taft

taftPěnové tužidlo Taft Curl přivítají zejména majitelky vlnitých a kudrnatých vlasů. Nová extra silná pěna vlnité vlasy dokonale zformuje a dodá jim pružnost. Nádherné vlny navíc vydrží až o 60 % déle. Taft Curl se může pochlubit i dalším benefitem. Při úpravě vlasům poskytuje Thermo-All-Around-Protection - ochranu před poškozením teplem při fénování.

o Pěnové tužidlo Taft Curl Mousse - DMOC 89,90 Kč

Inovace řady Taft Looks

Skvělé novinky pro dokonalý styling přináší i speciální řada pro mladé zákazníky Taft Looks. Vylepšená receptura těchto výrobků obsahuje fixační složky, jež chrání účes během jakékoli aktivity a zafixují ho na celých 24 hodin, a to bez ohledu na počasí. Nový je i design produktů této řady. Taft Looks právě přináší na trh i dvě úplné novinky:

  • taftTaft Looks Designer Look je první stylingový gel ve spreji z řady Taft Looks určený speciálně ženám. Užijte si netradiční nanášení dokonalého sprejového gelu pomocí inovativní nádobky s pumpičkou a dejte prostor svojí kreativitě. Vytvořte si svůj individuální styl a originální účes. Budete mít jistotu, že vám vydrží po celých 24 hodin. Sprejový gel Taft Looks Designer Look poskytuje silnou fixaci pro všechny typy vlasů včetně dlouhých. Drží perfektní tvar účesu bez jakýchkoli zbytků a přitom nelepí. Vlasy se přitom pak dají dobře rozčesat.

o Stylingový gel Taft Looks Designer Look, 200 ml - DMOC 89,90 Kč

  • Taft Looks Glam Look Shine přináší novinky v podobě laku na vlasy a pěnového tužidla, které ženám a dívkám dodají to, co od stylingu požadují nejvíce - lesk a fixaci! Pomocí výrobků Taft Looks Glam Look Shine si vytvoříte i ten nejoslnivější styling a zajistíte ho ultra silnou fixací, která vydrží po celých 24 hodin. Nová řada Taft Looks Glam Look Shine je vhodná pro všechny typy vlasů. A když nastane čas dopřát vlasům odpočinek, výrazně usnadňuje jejich rozčesávání, přičemž nezanechává žádné zbytky ani nelepí.

o Lak na vlasy Taft Looks Glam Look Shine - DMOC 89,90 Kč
o
Pěnové tužidlo Taft Looks Glam Look Shine - DMOC 89,90 Kč

S fantastickou řadou stylingových produktů Taft, která se na pultech obchodů objevila v září 2010, neexistuje pro vaše vlasy špatný den - ať už je styl a vzhled vašeho účesu jakýkoli.

Reklama