Již teď vám nahání hrůzu vánoční úklid? Pokud zvolíte správné pomocníky, není se čeho bát. Společnost Philips přichází v září na český trh s novou řadou sáčkových vysavačů EasyLife, jejíž součástí jsou tři modely - FC 8134, FC 8132 a

FC 8130. První zmíněný FC 8134 svým uvedením navíc rozšiřuje řadu produktů označených speciálním Zeleným logem Philips. Tím jsou označovány výrobky, jež jsou nějakým způsobem šetrné k životnímu prostředí, ať už se jedná například o úsporu energie, minimalizaci obsahu nebezpečných látek, snížení hmotnosti, redukci obalu a další. Nový vysavač FC 8134 s příkonem 1 400 W je vybaven vysoce výkonným motorem dodávajícím stejný výkon jako 2 000W vysavače, tudíž má až o 20% nižší spotřebu.

philipsSkvělý výkon a jedinečná filtrace
Pro skutečně dokonalý úklid jsou nové vysavače Philips EasyLife vybaveny omyvatelným HEPA filtrem, který zachycuje téměř 100 % prachu. Jak již jsme zmínili v úvodu, nejvyšší model z řady vysavačů EasyLife FC 8134 s příkonem 1 400 W a sacím výkonem 375 W díky vysoce výkonnému motoru přináší stejný výkon jako vysavač s příkonem 2 000 W, takže dochází až k 20% úspoře energie. Modely EasyLife FC 8132 a FC 8130 ají příkon 2 000 W a sací výkon 400 W.

Pohodlné používání a velká kapacita prachového sáčku
V celé škále vybavení nabízejí nové vysavače Philips EasyLife 7 m dlouhou síťovou šňůrou, což ve spojení se sací trubicí a hubicí přináší neuvěřitelný akční rádius přes 10 metrů. Vysavače Philips EasyLife jsou kompatibilní s uzavíratelnými sáčky s-bag s kapacitou až 3 litry, díky čemuž přinášejí dlouhotrvající výkon bez nutnosti jeho častého vynášení. O naplnění prachového sáčku informuje indikátor. S-bag je originální syntetický prachový sáček pro jednorázové použití s delším výkonem a lepší filtrací než je tomu u papírových sáčků. Navíc díky patentovanému systému zavírání nedochází při vynášení k žádnému kontaktu s prachem. S-bag je navržený pro všechny sáčkové vysavače společnosti Philips a skupiny Electrolux (Electrolux, Volta, Tornado, AEG-Electrolux).

Příslušenství
Součástí nových vysavačů Philips EasyLife je speciální sací hubice určená pro tvrdé podlahy s jemným kartáčkem, malá sací hubice a štěrbinový nástavec. Pro větší pohodlí během vysávání jsou vysavače EasyLife vybaveny schránkou pro příslušenství umožňující ukládat příslušenství přímo na rukojeti.

Nové sáčkové vysavače Philips EasyLife lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní cena jsou 2 799 Kč (FC 8134), 2 799 Kč (FC 8132) a 2 799 Kč (FC 8130).

Reklama