Vánoce se nezadržitelně blíží a vy hledáte inspiraci, čím nejlépe potěšit své ratolesti? Mattel má pro vás tip na krásné hračky pro malé i větší slečny. Když dovolíte, seznámíme Vás s dárky, které všechny holky potěší!

Nejznámější a nejprodávanější panenka na celém světě, která je součástí „rodiny panenek“ snad každé malé dívky. Panenka Barbie od společnosti Mattel. K panence Barbie si malé slečny mohu vybrat spousty doplňků, a proto se s Barbie nebudou nikdy nudit!

Barbie a Airbrush

barbNová sada Barbie a Airbrush umožňuje malým princeznám hrát si na módní návrhářky a tvořit tak originální oufity! Stačí si vybrat styl, šablonu, barevný fix a vytvořit tak módní kousky podle posledních trendů či nálady. Oblečení se může prát a tak se dá měnit stále dokola! Vaše malá princezna si tak může plnit sny, navrhovat modely podle svých představ a design neustále vylepšovat.  Balení obsahuje panenku Barbie v šatech a botách, sprejovací pistoli, pevnou podložku, formu na šaty, 3 bílé omyvatelné látky, 4 barevné fixy a 5 šablon.

K panence jsou k dostání i náhradní sety, které pomohou panence vtisknout vlastní styl a jedinečnost.

Více informací na www.barbie.cz

 

monsMonster High Velká Gooliope
Pozor pozor, v partě Freak du Chic je nová ghůlmoška! Gooliope Lellington je tak velká, že se ani nemůže vejít do obalu – měří 43 centimetrů, skoro dvakrát víc než ostatní příšerky z Monster High. Obal působí rozbitým dojmem, jak se do něj Gooliope snažila vejít. Jako miminko jí zanechali na schodech u cirkusu a ona rostla jako z vody, až přerostla úplně všechny. Na očích i kůži jí září kapky rosy, na sobě má bláznivé mini šaty a třpytivé doplňky.

Pro holčičky od 6 let.

Více informací na www.MonsterHigh.cz

rockBarbie Rock‘n Royals : Barbie zpívající princezna a Barbie zpívající rock star
Během posledních prázdninových dní můžete se svou princeznou zavítat do kin, do kterých v srpnu vstoupil hudební film Rock’n Royals. V tom se hlavní hrdinka křehká Barbie princezna Courtney ocitne nedopatřením na táboře pro rockery, kde nahradí drsnou zpěvačku Eriku, která naopak skončí na kempu pro princezny. Jak vše dopadne, můžete vidět právě teď v kinech po celé České republice. Soundtrack z tohoto hudebního filmu je k dipozici na iTunes, Apple music, Google music, Spotify a Deezer. Zároveň jsou k dostání i obě hlavní hvězdy filmu jako krásné panenky.

Obě panenky proměníte jako mávnutím kouzelného proutku! Stačí pohnout mikrofonem nebo kytarou a klasické šaty se přemění na koncertní outfit! Princezna i rocková hvězda umí navíc zpívat česky úryvky ze svých písní, a když se spustí zároveň, zpívají společně mash-up. 

Courtney, krásná zpívající princezna, má na sobě růžové šaty s živůtkem a páskem a její sukně se točí dokola. Stačí jí přiložit mikrofon k ústům a z princezny se stane zpěvačka.

Erika, princezna kytaristka, má modré šaty, rebelská sluchátka a kytaru. Erice stačí posunout ruku ke kytaře, její sukně se roztočí a z princezny se stane zpěvačka.

Panenky jsou k dostání samostatně ve všech dobrých hračkářstvích za doporučenou prodejní cenu 799 Kč a jsou vhodné pro děti od 3 let.

Více informací na www.mattel-katalog.cz

contpan

 

 

 

 

Reklama