Bulvár

Skvělé hry: Zavzpomínejte v zimě na exotiku

Albi připravilo hry s exotickou tématikou pro celou rodinu. Buďte sběrači kakaa nebo egyptští zbohatlíci na Sahaře. Podívejte se na hry, které jsme pro vás vybrali a ocitněte se v jiném světě.

Cacao

Souboj o „pokrm bohů“

Albi

Cacao vás dostane do exotického světa. Vydejte se jako náčelníci se svým kmenem do hlubin pralesa odkrýt jeho tajemství a získat jeho bohatství. Jedním ze zdrojů jeho bohatství je kakao, o které je na místních tržnicích obrovský zájem. Dále je třeba pamatovat na ložiska zlata a zásoby vody. Dovedete váš kmen ke slávě a bohatství?

Cacao je jednoduchá rodinná hra, kde tvoříte herní plán v průběhu hry, takže každá herní partie je jiná. K různým činnostem využíváte své dělníky a snažíte se získat co nejvíc zlatých mincí...

Více informací najdete ZDE.

Velbloudí dostihy

Vydělejte pořádný balík peněz!

Albi

Připravit, ke startu, pozor, TEĎ! Největší velbloudí dostihy uprostřed Sahary právě odstartovaly a vy máte jedinečnou možnost vydělat pořádný balík peněz. Stačí si jen vsadit na toho správného „koně“! Ale nebude to tak snadné, sázkařů lačných po výhře je na dostizích spousta. Velbloudi se předhánějí a do poslední chvíle není jisté, který z nich protne cílovou pásku jako první. K úspěchu budete potřebovat správný odhad, včasné rozhodování a samozřejmě i trochu štěstí.

Jednoduchá rodinná hra pro 2-8 hráčů. Hráči v roli egyptských zbohatlíků vsází na velblouda, který závod vyhraje a který naopak prohraje. Není to snadné, jelikož se pořadí v závodu velmi rychle mění. Velbloudí dostihy jsou typickou rodinnou hrou, ale užijí si ji i náročnější hráči, když si budou chtít zahrát něco oddechového.

Více informací najdete ZDE.

   
11.12.2015 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] bobani [*]

    Sml67

    superkarma: 0 11.12.2015, 12:03:51
  2. [1] maxipes [*]

    Zajímavé.Sml30

    superkarma: 0 11.12.2015, 11:33:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Dětský pokoj - zařizování, rekonstrukce

Náš tip

Doporučujeme