A je tu první z vás, která vzdává hold své mamince. A věřím, že v reakcích pod článkem se k ní přidáte. Gratuluji Vám Mishko30 k tomu, jakou máte maminku.  A já Vám děkuji za milý příspěvek!

Když se položí otázka, kdo je pro mě na světě nejkrásnější, mám jasno. Kdo má zdravé sebevědomí, odpoví, že je to přece on sám. Nebo Vás napadne přítel/manžel. Ale já bych Vám chtěla napsat o jedné ženě, které vděčím za vše. 

Tou ženou je moje maminka. Ať už v životě potkám kohokoliv, jí se už nikdy nikdo nevyrovná. Ona je tou ženou, která byla štěstím bez sebe, když zjistila, že čeká miminko - MĚ :) Moc si přála mít děti. Nakonec se jí sen splnil - dokonce hned dvakrát. Protože jsme s bratrem její vytoužené děti, vždy o nás pečovala s láskou a tolerancí. Naučila nás všemu, co bylo pro náš život třeba. 

Vím, občas jsme ji přesto pozlobili a přidali nějakou tu vrásku. Jak se říká, s dětmi jsou nejen radosti, ale i starosti. Ale ty starosti jsme jí, myslím, bohatě vynahradili. O tom, jak ji mám ráda, jí říkám často. Ale proč to neříct znovu? Až bude číst tyto řádky, určitě bude mít radost. Takže nezbývá říct nic jiného, než...

Milá maminko,

chtěla bych Ti z celého srdce poděkovat za vše, co jsi mě naučila, jak skvěle jsi mě vychovala, bez Tebe bych nikdy nebyla tou osobou, kterou jsem dnes. Jsi pro mě tou nejmilejší, nejhodnější, nejstatečnější a nejkrásnější ženou, kterou znám, a už to tak navždy zůstane! Ještě jednou Ti děkuji. Mám Tě moc ráda :)

Mishka30


Dnešní téma dne zní : Kdo je podle vás nejkrásnější na světě široširém?

Své texty, úvahy, povídky, názory, fotky, videa, prostě vše, co se dle vás k tomuto tématu vztahuje, posílejte neprodleně a okamžitě na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

A já jednu z vás odměním. Překrásnou květinou doručenou až k vám domů. Ještě dnes!!! A pokud budete chtít v tom svém probudit osten žárlivosti, tak i s tajemným vzkazem… Aby i on věděl, kdo je opravdu na světě nejkrásnější…

Reklama