.

Skvělá inspirace pro malé slečny! Panenky Bratz

Dárky

Skvělá inspirace pro malé slečny! Panenky Bratz

Vyrostla už vaše holčička do věku, kdy hraní na malou maminku s panenkami - miminky ji už omrzelo a nyní ji zajímají tzv. panenky „parádnice“? Ráda je češe, převléká, přisuzuje jim různé role, hraje si s nimi na slavné herečky nebo zpěvačky, vymýšlí, jak panenku co nejvíc vyparádit. Přesně tohle baví i panenky „pro velké holky“ - panenky Bratz. Bratz se rády fintí, zdobí, mají nádherné dlouhé vlasy a překrásné velké oči, díky kterým vypadají jako živé.

bratz_l

Témata panenek Bratz vycházejí z toho, co velké slečny baví – svět módy a krásy, hra s vlasy a vymýšlení různých účesů, včetně zdobení barvami a třpytkami, nákupy, hudba… Bratz nezapomínají také na nesmrtelná témata pohádek, ovšem převedená do moderní formy – v sortimentu najdete víly nebo mořské panny. Zkrátka s panenkami Bratz nuda nikdy nebude. Panenky Bratz holčičky inspirují k mnoha novým nápadům a zábavným hrám o tom, čím by jednou chtěly být.

Z aktuální kolekce Bratz jsme pro Vás vybrali ty nejžhavější tipy:

vasenBratz Moje vášeň

Panenky Bratz představují svá povolání, která se stala doslova jejich vášní a která jsou snem mnoha holčiček. Yasmin nadšeně skládá hudbu - je pravá DJka.  Jade baví psát o módě a má dokonce svůj vlastní módní blog. Cloe je skvělou web designerkou a autorkou počítačových her.

Panenky mají ohebné klouby – ramena, lokty, zápěstí, kyčle a kolena a je možné jim otáčet hlavou. Velikost: 29 cm.

nehtyBratz s nalepovacími nehty

Půjčuje-li si Vaše holčička od Vás neustále lak na nehty, určitě bude nadšená z panenky Bratz, která má v sadě také skvělé nalepovací nehty. Navíc nehty dokonale ladí s oblečkem panenky. Každý tak pozná, že jsou nejlepší kamarádky.

Panenky mají ohebné klouby – ramena, lokty, zápěstí, kyčle a kolena a je možné jim otáčet hlavou. Velikost: 29 cm.

Bratz Česací hlava

Bratz také nabízí něco pro všechny nadšené malé kadeřnice – Česací hlavu. Můžete si dokonce vybrat ze dvou velikostí – 18 cm nebo 25 cm. Menší má v sadě mnoho doplňků pro tvorbu účesu: 6 sponek, 6 gumiček, 1 barevný příčesek a kartáč na vlasy. Větší z česacích hlav má v balení opravdické barvy na barvení vlasů a také třpytky! Obě verze hlav jsou k dispozici ve verzi blondýnka i brunetka.

hlava

 

Bratz Butik

Chodíte-li spolu rády nakupovat, určitě holčičku potěší hrací sada Bratz Butik. Bratz předvádí svůj osobitý módní styl ve svém vlastním módním butiku. Balení panenky se jednoduše změní na luxusní obchod. Oblečení lze vystavit na přiloženém stojanu. V obchodě nechybí ani pokladna se zvuky – pípání při „skenování“ oblečení a zvuk mincí při „otevření“ pokladny. V balení také najdete: 1 obleček a boty na panence + 1 obleček a boty extra, sluneční brýle, nákupní tašku, krabici na boty, kabelku, 2 páry náušnic, náramek a hřeben. Velikost panenky: 25 cm.

butik

Bratz víla s motýlími křídly

Pohádkové panenky Bratz, jež lze vytažením křídel a odkrytím skryté vrstvy sukně proměnit v nádherné víly. Panenky jsou krásně nalíčeny, barvy líčení korespondují s oblečením. Součástí balení je třpytivá maska. Velikost: 25 cm.

motyli_kridla

 

Více inspirace pro malé slečny najdete na stránkách
www.zapf-creation.cz

 

   
06.12.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme