Čtenářka Florencie prodělala vývoj oblíbenosti filmových postav a herců uvedený v titulku. K tomu nemám co dodat, jen děkuji za Váš příspěvek, Florencie!

O mých oblíbených filmových postavách bych mohla napsat román. První „zamilování“ bylo už v útlém dětství, a to do postavy pejska Škubánka. Jeho huhňavý hlásek a srandovní chůze po dvou tlapkách – no uznejte, není to ideální pes?

Od Škubánka jsem se plynule přesunula ke Koradu Catanimu. Seriál Chobotnice běžel v době, kdy jsem byla na ZŠ, takže jsem se mohla dívat jen na některé pasáže. U těch drsnějších jsem byla vykázána za křeslo. :-) Časem jsem zjistila, že Corado má na krku padesátku, a začala jsem se rozhlížet po mladších.

Vzhledem k tomu, že v mojí pubertě byl ohromným hitem Titanic, je jasné, že mojí další platonickou láskou byl Leonardo. Oblepila jsem si jeho ksichtem z Bravíčka celé dvě stěny v pokoji. A maminka mě milovala ještě víc než já jeho. :D Jenže když jsem pak měla první známost, bylo mi to trochu trapný, tak jsem všechno strhala a Di Capriovu zeď změnila na zoologickou zahradu.

A pak mě ON (kvůli němuž jsem otrhala Leonardíka) pozval do kina. A to neměl dělat. Film s Nicolasem Cagem... vůbec nevím, o čem to bylo, ale úsměv Nika si představím kdykoli a kdekoli. :-) Sympatie k němu už chovám dobrých 13 let a stále se nemění. On je ten, se kterým bych se ráda jednou potkala a pořádně si ho očmuchala. :-)

Florencie
Text nebyl redakčně upraven


Jaká je vaše oblíbená filmová postava?

  • Milujete filmové kulturisty?
  • Nebo raději drsné romantiky?
  • Něžné ztřeštěnce?
  • Chlípné ďáblíky?
  • Máte jednoho filmového herce, či postavu, kterou milujete?
  • Z koho hereckého umění, ve které roli, jste paf?

Své úvahy, příběhy, vyznání, ukázky z filmů, prostě cokoliv vás k tématu dne napadne, posílejte na známý redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás, která přispěje k dennímu tématu, dnes kolem 16. hodiny odměním. Zábavnou společenskou hru: Světový film vám jako dárek pošle firma Albi. Věřte, že se u ní skvěle s přáteli pobavíte. Mám s ní osobní zkušenost...

Společenská hra: Světový film

Reklama