ghostJsou chvíle v životě člověka, kdy si přejeme, aby to byl jen hloupý žert. Jsou chvíle, kdy to je žert a my si přejeme, aby to byla skutečnost. A jsou chvíle, které považujeme za skutečnost, a přitom si z nás někdo jenom tropí žerty.

Pokud jste první tři věty nepochopili, zapomeňte na ně. Dnešní téma nebude tolik vážné. Čekají nás nachytávky, žertíky a skryté kamery.

Já jsem obvykle v roli toho, kdo někoho nachytává. Nachytaná jsem snad nebyla nikdy. Aprílové kousky si pečlivě s fantazií a humorem sobě vlastním připravuji už několik dnů (i týdnů) dopředu. Trošku mě mrzí, že Apríl se u nás neprožívá tak intenzivně, jako třeba u mých zahraničních kamarádů. Nicméně snažím se je dohnat. Na příští rok si chci připravit něco opravdu, opravdu výjimečného. Inspiraci jsem našla v mém oblíbeném seriálu.

Jmenuje se Scare Tactics, běží v nějaké americké televizi, ale my si ho můžeme vychutnávat alespoň na youtube. Jde tam v podstatě o jedinou věc. Vyděsit někoho k smrti. Musím přiznat, že to mají do detailů vypracované. A já vám ukážu svůj nejoblíbenější díl.

Pro neangličtináře stručně shrnu. Na začátku matka vysvětluje pánovi na hlídání, že měla dvě dcery. Gretchen, kterou nedávno zabil elektrický proud a Elisa, kterou bude během toho večera hlídat. Elisa pak tvrdí, že si s Gretchen občas povídá. A zbytek už snad není třeba překládat :-)

Pokud byste se chtěla kouknout na video s českými titulky, klikněte ZDE.

Když jsem to viděla, odpřísáhla jsem si, že tohle jednou nalíčím na přítele, zarytého skeptika co se takovýchto věcí týče. Pomalu bych měla začít s přípravou.

Téma na dnešek zní: Nachytávky, žertíky a skryté kamery. Stala jste se někdy obětí? Nebo tím, kdo všechno nachystal? Napište nám o tom. Narazila jste na pěkné video s tímto tématem? Pošlete nám ho! Ale pozor, posílejte prosím pouze videa z youtube, jiná náš redakční systém bohužel vkládat neumí :-(

Příspěvky posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a nakonec vybereme jeden, jehož autorku odměníme. Tentokrát můžete získat knihu Život po životě (Raymond A. Moody Jr.) a zpevňující krém na dekolt a poprsí od Avonu.

Reklama