Styl

Skryje strie Mamastrie?

Strie, neboli pajizévky jsou trhlinky v kůži, které mají narůžovělé, někdy fialové zbarvení, časem mohou vyblednout do šeda.

Vznikají při zvýšení nároků na elasticitu pokožky, při nadměrném zatížení podkoží

mamastrieJednou z možných příčin je náhlá změna hmotnosti, na kterou není kůže dostatečně připravená. Dochází k narušení elastických vláken ve spodních vrstvách kůže, kde se nestačí vytvořit dostatečné množství pružného elastinu, popraská elastinová síť a pokožka ztrácí pružnost.

Nejčastěji vznikají na bříšku, prsou, stehnech a bedrech.

Druhou z příčin může být hormonální nerovnováha způsobená nadměrnou produkcí hormonů kůry nadledvin v období těhotenství nebo v průběhu puberty.

Pomůže novinka GS Mamastrie?

GS Mamastrie je speciální tělový balzám určený pro prevenci a redukci strií.

Obsahuje unikátní látku DPHP - hydroxyprolin, která proniká do těžce přístupných spodních vrstev pokožky, aktivuje tvorbu elastinu, a tím účinně a včas zabrání tvorbě strií.

K prevenci a redukci již vzniklých strií napomáhají i další účinné látky, zejména: kyselina hyaluronová, D-panthenol, elastin, makadamiový olej, bambucké máslo.

Je zcela bezpečný i pro těhotné maminky, neboť je určen právě pro ně a ve spolupráci s nimi navíc neobsahuje parabeny, PEG emulgátory a barviva. Zkuste, uvidíte!

Čím pomáhá?

DPHP - hydroxyprolin - unikátní, tělu vlastní látka, která proniká do těžce přístupných spodních vrstev pokožky. Napomáhá hloubkové obnově sítě kolagenových a elastinových vláken, tím včas zabrání tvorbě strií, a navíc zvyšuje pevnost a pružnost pokožky.

Kyselina hyaluronová - je přirozenou součástí kůže. Kůži především hydratuje a současně vytváří v podkoží síťovou strukturu, která pomáhá určovat sílu a pružnost pokožky. V krémech plní funkci zvlhčující přísady, lehce proniká do kůže a dobře se v ní udržuje.

Makadamiový olej - čistě přírodní rostlinný olej nejvyšší kvality lisovaný za studena. V kosmetické péči hraje prvořadou úlohu, neboť obsahuje vitamíny A, B, E a ochranný UV-faktor 3-4. Má výborné regenerační účinky, podporuje schopnost přirozené hydratace kůže zevnitř a tak napomáhá udržovat ji pružnou, vláčnou a elastickou.

Elastin - je protein podobný kolagenu. Napomáhá tomu, aby byla kůže flexibilní, bez viditelných následků náhlého úbytku nebo zvýšení tělesné hmotnosti. Důležitý pro pevnost a pružnost pokožky, podporuje regeneraci a obnovení pleti.

Kyselina vinná - antioxidant s antimikrobiálními účinky. Regenerační, hydratační a omlazující účinek.

Vitamin E - antioxidant, ochrana pokožky před předčasným stárnutím. Posiluje hydrataci, vyživuje kůži.

D-panthenol - se v buňkách kůže přeměřuje na kyselinu pantotenovou, která patří do skupiny vitamínů B a je nepostradatelná pro tvorbu a regeneraci kůže. V kombinaci s masťovým základem působí jako ochrana a umožňuje pokožce lépe a rychleji regenerovat.

Bambucké máslo - má výborné hydratační a ochranné vlastnostmi, a tak je doslova předurčeno k péči o pokožku. Pleť chrání, vyživuje, hydratuje a regeneruje.

Máte zkušenosti s těmito produkty?

   
28.05.2010 - Krása - autor: (red)

Komentáře:

 1. [2] murat [*]

  ano. nepomůže nic Sml30

  superkarma: 0 28.05.2010, 14:38:34
 2. avatar
  [1] Eliza [*]

  To bych vyzkoušela, ale kde se to dá koupit a kolik tak řádově stojí? Sml80

  superkarma: 0 28.05.2010, 10:44:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme