Já si nehty si nekoušu díky klavíru, jinak na tom je čtenářka s nickem SKROLANT, která se občas neuhlídá. A jak nám napsala, není to jediný zvlozvyk...

Tak můj zlozvyk je vlastně stejný, kousání nehtů. Hlídám se, hlídám, ale jakmile vypiju nějakou tu skleničku, už si je koušu. Stačí jeden, dva. Druhý den to bolí jak čert, ale to už je jaksi pozdě, že?

Další z mých zlozvyků je, že se při dívání na televizi v sedu houpu. Ne ze strany na stranu, ale dopředu a dozadu. Tento krásný zlozvyk mám už od dětství, vzpomínám si, jak se mi doma smáli, když jsem to dělala.

No a asi tak poslední... Večer, když jdeme s přítelem spát, ležíme v objetí a já ho hušám. Nebo-li houpu ho jako dítě. Haha. Až mi řekne, že bude mít mořskou nemoc, uvědomím si to a nechám toho. Tak tak já s mými zlozvyky.

SKROLANT

Každý z nás má svůj zlozvyk. Dnes se můžete svěřit ostatním, protože právě o zlozvycích si celý den povídáme. Napište nám o tom svém. O tom, jak vás (ne)trápí, zda vás nějak omezuje, nebo na vás naopak není vůbec znát. Napište nám o svém odvykání kouření, zda se vám to povedlo, či nikoli. Vzpomínáte si na nějaký hodně neobvyklý zlozvyk? Měla jste nějaký, který jste se odnaučila? Napište nám, jak jste toho dosáhla. Jaký zlozvyk má váš partner či vaše děti? Připadá vám to roztomilé, nebo vás to vytáčí? A jak se staví vaši blízcí k tomu vašemu?

Na vaše příspěvky k tématu zlozvyky bude ve virtuální poštovní schránce číhat redaktorka Eva. Pište na již notoricky známou adresu

redakce@zena-in.cz

Došlá psaníčka budeme v průběhu dne zveřejňovat a ty nejzajímavější samozřejmě nemine zajímavá odměna.

Reklama