.

Skoro 140 tisíc hlasů na webových stránkách MISS Prima křivky pro finalistky!

Bulvár

Skoro 140 tisíc hlasů na webových stránkách MISS Prima křivky pro finalistky!

Hlasování probíhá i na webových stránkách partnera Krásná XL. Tam k dnešnímu datu finalistky mají skoro 3 tisíce hlasů. Přímo na webu soutěže dámy bojují o titul – MISS Prima křivky 2014 Internet a na stránkách Krásná XL pak o titul - MISS Prima křivky portálu Krásná XL.

Vzhledem k exkluzivnímu mediálnímu partnerství s TV Prima Love, díky němuž došlo i ke změně názvu soutěže (1. ročník se konal pod názvem Miss Full Of Beauty), budou moci nově příznivci oblých křivek hlasovat pro svou favoritku či favoritky i na webových stránkách TV Prima. Pro finalistky z tohoto hlasování vzejde nový titul MISS Prima křivky … with love 2014, který získá ta s největším počtem hlasů. Cenu vítězce předá zástupce TV Prima na finálovém večeru 13. 9. 2014 v Divadle Hybernia.

soustredeni1

K nedávným změnám, a to nejen ve vedení soutěže, ale i v jejím názvu, se vyjádřil jeden z organizátorů Roman Fareq. Proč tyto změny a v čem vidí jejich přínos? „Hlavním přínosem těchto změn je posunutí soutěže do jiného levelu a větší srozumitelnost toho co vlastně děláme. Každá takováto zásadní změna s sebou přináší změny a to i v organizaci a směřování. Chceme společně s finalistkamy ukázat, že něco jako ideál krásy je mýtus. Každá žena se může cítit skvěle a žádoucí, ovšem je za tím vždy spousta práce a ve většině případů i změna uvažování, která musí začít uvnitř člověka samotného,“ říká Roman Fareq.

choreo

Radek John, který podporuje soutěž a její myšlenku od počátku, se zúčastnil zatím všech proběhlých soustředění letošního ročníku a ani na tom příštím nebude chybět. Pokud kráskám neradí jak se vypořádat s dotěrnými otázkami novinářů, nebo nedohlíží na natáčení medailonků, aktivně se zapojuje do programu s jasně cílenými úkoly pro finalistky, naposledy třeba se zpevňujícími cviky z kalanetiky. „Soutěž, která v televizi Prima získala silného partnera, má šanci uspět i na mezinárodní scéně, jelikož byla zaregistrována i organizátory MISS Plus Size Universe. Vítězky soutěže MISS Prima křivky se tak v tomto roce i v letech dalších stanou jedinými zástupkyněmi českých a moravských plnoštíhlých dívek v této světové soutěži. Jak si MISS Prima křivky zjednává stále větší pozornost stoupá i kvalita soutěžících a s ní šance, že soutěž bude pomáhat získat sebevědomí a seberealizaci finalistkám nestavějícím pouze na vnější kráse, ale usilujícím o všestranný rozvoj své osobnosti“, říká předseda poroty Radek John.

soustredeni5

Theresa Canti se připravuje na finále MISS Plus Size Universe!

Na minulém soustředění organizátoři Markéta Zámyslická a Roman Fareq oznámili finalistkám a VIP zprávám TV Prima čerstvou novinku, a to tu, že vítězka loňského ročníku Theresa Canti pojede reprezentovat oblé křivky České republiky na světovou soutěž MISS Plus Size Universe. Finále této světové soutěže se bude konat 1. listopadu v Karibiku, Trinidad a Tobago. Státní vlajka, národní hymna a jihočeský kroj, to vše s sebou Theresa poveze. Zeptali jsme se jí jak se na soutěž připravuje? „Poctivě procvičuji angličtinu, zdokonaluji se v chůzi a modelingových pózách a též zpevňuji své tělo kalanetikou. Trénuji také volnou disciplínu a rozhovor v angličtině. Beru tuto výzvu velmi zodpovědně,“ odpovídá Theresa. Jako volnou disciplínu zvolila zpěv. Již několik vystoupení má za sebou a poctivě dochází na lekce zpěvu k Lindě Finkové. Ta mimo jiné také usedne v porotě na finálovém večeru 13.9. v Divadle Hybernia. O důstojnou reprezentaci Theresy v Karibiku se zasadí i partneři soutěže Big and Beautiful, jejichž elegantním oblečením bude Theresa vybavena, krásné šperky a doplňky firmy Chartage, plavky šité na míru od Fantasy Italia a v neposlední řadě společenské šaty salonu Adina.

kroj

Soustředění, které proběhlo nyní 15.8.-17.8. bylo zaměřeno především na choreografii, chůzi a volné disciplíny. Zkušená a velmi talentovaná choreografka Kristýna Sklenářová, která se nedávno stala čerstvou posilou týmu, s finalistkami cvičila jak úvodní choreografii a choreografii na módní přehlídku. Skvělou práci odvedla majitelka Big and Beautiful Kateřina Kaprasová se svou asistentkou Evelyn Malaka, které finalistky učí chůzi a modelingové pózy. S Markétou Zámyslickou soutěžící ladily své volné disciplíny. Výsledkem je jasný koncept volné disciplíny i s outfitem. „Drobné změny a připomínky jsem měla v hlavě již před odjezdem na soustředění, jelikož finalistky mi posílaly své volné disciplíny nahrané, nicméně pro toto soustředění byla stěžejní choreografie a práce Kristýnky s finalistkami. My s Radkem tentokrát jen dohlíželi, aby vše běželo tak jak má. Pojali jsme ho alespoň trochu jako dovolenou, kterou jsme neměli...“ přiznala Markéta Zámyslická.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal.

Photo Copyright © Milan Mošna a Morris Media

Zdroj: tisková zpráva

   
18.08.2014 - Společnost - autor: (red)

Komentáře:

 1. [8] Markéta Zámyslická [*]

  Krásný den. Máte naprostou pravdu a oprávněně se podivujete a durďíte. Za hrubku v přímé řeči ovšem nemůže redakce Žena-In, nýbrž já, jelikož jsem si to v záplavě práce u přímé řeči Romana neohlídala. Velice se omlouvám a lidsky snad tutu chybu zmírní to, že Roman je disgrafik. Navíc práci, kterou normálně jede 10 lidí, děláme ve dvou, takže občas oba jedeme ne na doraz, ale na přeraz... Nicméně, i tak nás ta práce těší. MISS Prima křivky, soutěž pro ženy, které nemají velikost 34-36, tu je zapotřebí. Ještě jednou omluva, příště budu kontrolovat důkladněji. M.Z.

  superkarma: 0 19.08.2014, 18:03:17
 2. avatar
  [7] samecka [*]

  gerda — #6už padla

  superkarma: 0 18.08.2014, 18:09:52
 3. avatar
  [6] gerda [*]

  marjápanno - finalistkamY??Sml28 Jak můžete pustit (jo, stane se - ale proč ještě není opravená??) tak do očí bijící hrubku??Sml31

  1. na komentář reaguje samecka — #7
  superkarma: 0 18.08.2014, 16:33:01
 4. avatar
  [5] samecka [*]

  samecka — #4Už mi šibe, chtěla jsem tím říct, že tam neměl chyby...

  superkarma: 0 18.08.2014, 15:17:59
 5. avatar
  [4] samecka [*]

  Suzanne — #2nebo s Radkem Johnem, ten česky umí, kupovala jsem Mlaďák, četla jsem Džínový svět a Memento.Sml57

  1. na komentář reaguje samecka — #5
  superkarma: 0 18.08.2014, 15:17:15
 6. [3] Jane1 [*]

  Chyb na internetu přibývá, za chvíli nebudeme umět pořádně ani česky. Některé chyby bijí pěkně do očí a to nemusí být člověk ani superčeštinář.

  superkarma: 1 18.08.2014, 14:20:59
 7. avatar
  [2] Suzanne [*]

  secret — #1 Měl by si to někdo vždycky přečíst, než se to publikuje. Sml22 Nejlépe s finalistkamy za zády Sml54

  1. na komentář reaguje samecka — #4
  superkarma: 0 18.08.2014, 14:14:42
 8. [1] murat [*]

  ta hrubka je Vaše nebo okopírovaná? Sml28

  1. na komentář reaguje Suzanne — #2
  superkarma: 0 18.08.2014, 14:07:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme