Milá redakce a především všechny ženy-in!
 
Minulý víkend jsem trávila mimo jiné odpočinkem u plotny, a když už bylo vyhlášeno téma o cukroví, spěchala jsem pro fotoaparát a posílám vám náhled na několik kousků, co budou zdobit náš vánoční stůl. Jsou zde vidět kokosky, které jsem upekla již před týdnem, stějně jako perníčky (které jsem dělala poprvé v životě), mouřenci (které se letos moc nedařilo sušit v naší plynové troubě), vanilkové rohlíčky, linecké „tvary" (protože kolečka to opravdu nejsou :-)) a dva druhy strojkového pečiva. Kuličky se mi bohužel ještě nepodařilo vykoulet", takže ty vidět nejsou.
 
Čím jsou ta naše cukroví jinačí než vaše? Nachází se mezi nimi dva druhy dia cukroví - moje letošní inovace, skořicové bobečky" a ony neviditelné kuličky". V obojím byl cukr nahrazen sladidlem. Kuličky jsou už tradičně oblíbené a mnozí ani nepoznají, že v nich není cukr.
 
Za super recept si považuji kokosky, které jsou velmi v oblibě - stačí jedno Salko a sáček kokosu a máte hmotu na kokosky hotovou. Já kokosky suším v remosce a jsem nadmíru spokojená.
 
Ačkoli zcela chápu, že většina vašich stolů bude více načinčaná, mně to takto stačí - Vánoce přece nejsou o cukroví.
 

 
Krásné prožití blížících se svátků, pohodu a Boží požehnání vám všem přeje
bokul 
Milá bokul,
máte pravdu, ani super vánoční výzdoba nikomu nezaručí pohodu.
Krásné Vánoce
No vidíte, už jsem z toho fotografického cukroví celá zblblá, že jsem ty vaše kuličky udělala opravdu neviditelné. Přijměte mou hlubokou omluvu.
Reklama