Zdraví

Skořice – zázračné koření, které vám pomůže zatočit s celulitidou

Možná by vás zajímalo, kde naše těla skladují toxiny. Odpověď zní v tucích. I když se nám to nelíbí, ale bohužel je to zkrátka tak. Jestli se tedy chcete osvobodit od otravné celulitidy, musíte se nejdříve zbavit uskladněných toxinů. Pokud nijak nezakročíte, zásoby toxinů se budou vesele zvětšovat a postupem času se vaše celulitida jenom zhorší.

skořice

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

S celulitidou se potýká téměř 90 % žen. Děsivé procento, že? Ale žádný strach, blýská se na lepší časy! Dermatologové z University v Grenoble totiž přišli na to, že koncentrát skořice může být překvapivě účinný právě v boji proti celulitidě.

FitLiftBěhem výzkumu, jehož se zúčastnilo 80 žen s celulitidou, byly polovině z nich poskytovány speciální masáže a zábaly. Druhá polovina byla léčena pomocí skořicového oleje. Výsledky byly překvapivé! První zkoumané skupině se celulitida snížila o 10 %, zatímco té druhé (léčené skořicovým olejem) o 60 %.

Kromě toho, že je skořice jedním z nejpoužívanějších dochucovadel, má i velkou ozdravnou sílu, za kterou může její schopnost vyvolávat buněčné zpevnění. Spojení mezi skořicí a jejími blahodárnými účinky na celulitidu zkrátka není třeba zpochybňovat.

Celulitida je spojená se špatným krevním tokem, proti čemuž skořice účinně bojuje. Cirkulaci v našem těle totiž výrazně zlepšuje, což pomáhá vyplavovat toxiny, a tím pádem i celulitidu.

Takže jestli vám skořice v kuchyni aktuálně chybí, napište si ji na nákupní seznam. A pak ji přidávejte, kamkoli se bude hodit – do ovesných kaší, koktejlů, zdravých dezertů a tak dále. Fantazii se meze nekladou!

Autor článku: FitLif

Mohlo by vás také zajímat:

   
30.05.2016 - Zdraví - autor: FitLif

Komentáře:

 1. avatar
  [4] AmeA [*]

  Skořici používám denně spolu s kurkumou Sml59

  superkarma: 0 30.05.2016, 22:46:23
 2. avatar
  [3] řeřicha [*]

  Je taky výborná v medu...mletá

  superkarma: 0 30.05.2016, 11:13:09
 3. [2] bobani [*]

  sypu si ji do kávy - výborné ! ale pozor , protože i prohřívá , tak v létě ne

  superkarma: 0 30.05.2016, 08:36:27
 4. [1] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 30.05.2016, 07:05:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme