.

Školní uniformy LEVI’S® se 40% slevou jen zítra v Palladiu

Novinky

Školní uniformy LEVI’S® se 40% slevou jen zítra v Palladiu

Džíny, rifle, texasky, levisky… Ještě nedávno u nás měly denimové kalhoty i jiné kousky do škol vstup zakázán. Byl to symbol americké a kapitalistické kultury. Pašovaly se ze Západu nebo kupovaly v Tuzexu a kdo je měl, byl na diskotéce king. Ale ani rodičové je neviděli rádi a nejhorší potupou bylo, když na nich maminka nažehlila puky. Naštěstí Sametová revoluce všechno změnila a mohla vypuknout revoluce Džínová.

levi

Schválně se rozhlédněte kolem sebe, džíny jsou dnes nejrozšířenějším oblečením. Můžete je nosit ve dne v noci, do přírody, společnosti i do školy. Dnes jsou džíny doslova školní uniformou – jsou pohodlné, stylové a… sexy. Prostě dokonalé, jen jedničky vám nezaručí.

levi

levi2

Značka Levi’s® připravila pro studenty 40% SLEVU. Levi’s® Store v pražském Palladiu se promění ve studentský klub, zahraje DJ, bude připraveno občerstvení… Tak se stavte ve čtvrtek 14. května mezi 20. a 23. hodinou.

levi3

levi4

V letní kolekci najdete ikony značky – pětsetjedničky, džísky a westernové košile. Džíny v různých barvách a střizích – široké i skinny, denimové šortky, minisukně, bavlněná trička, mikiny, bundy... Tak si přijďte pro novou školní uniformu!

levi5

levi6

zdroj: tisková zprávare

   
13.05.2015 - Redakční novinky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme