Šestá čtenářka zažila erotické dusno na třídním srazu, kam přišla s novou vizáží. Přišel tam o 15 let mladší muž, který měl oči jen pro ni. Díky Vám za milý příspěvek…

Zdravím do redakce a posílám svůj příběh „odvahy a odvázanosti“ :o)

Téměř před čtyřicítkou jsem se odhodlala k radikální proměně vizáže, já, kadeřníkem „nepolíbená“...a na třídní sraz 20 let od maturity jsem dorazila nakrátko, s přelivem a změnu image ještě podtrhovaly extravagantní brýle. Spolužačkám se změna moc líbila, některé mě dokonce nepoznaly, a to se scházíme každých 5 let:o)

V restauraci s námi byla zároveň ještě jedna parta, tuším že z pekárny, slavili něčí kulatiny. Parket byl pořád plný, DJ střídavě vyvolával: „Tak co si přeje střední škola? Pekárny, neulejváme se! Holky z naší školky jedeme! A k padesátinám dáme odvaz!“ a tak všelijak podobně podobně, zábava rozhodně nevázla.

Většinou jsme tančili v kroužku, občas některá s naším jediným spolužákem, občas přišel nějaký „lovec“. Pak se mezi námi objevili 2 kluci, rozhodně mladší než my, některé z nás provedli a pak  mě se jeden z nich při tanci zeptal: „A tvoje parta slaví čí narozky?“

Bohužel na některých spolužačkách se podepsal život, starosti, nadváha, takže nebylo poznat, že jsme všechny stejně staré a kulatiny se u nás netýkají věku, ale školy. Chlapec byl dost „vyjevený“, když zjistil, že jsme všechny o 15 let starší než on, prý by mi hádal tak 29-30. To mě dost potěšilo, ale zároveň jsem si říkala: „Jo, jo, tak ty už se mezi námi neobjevíš“.

A víte, že mě překvapil? Po přestávce si k nám přisedl, zbytek večera se věnoval  jenom mě a když nad ránem zábava končila, ještě za mnou vyběhl před restauraci a požádal o můj telefon. Ale to už je zase jiný příběh, musím taky přeci něco nechat na vaší fantazii... :o)
Text nebyl redakčně upraven

Jméno ani nick autorky neuvádím, pokud chce, může se, ke svému autorství doznat v diskusi pod tímto příspěvkem.


EROTICKÉ DUSNO

  • Co si pod tím pojmem představujete?
  • Zažila jste někdy takovou situaci?
  • V reálu?
  • Ve fantazii?
  • Kdy naposledy?
  • Kde naposledy?
  • Baví vás, když je to jen platonický stav?
  • Nebo vyžadujete i dokonání…
  • Zklamalo vás to někdy?

Vaše příběhy, úvahy, fotky, návody i recepty posílejte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním knihami Mystický sex od A do Z a Stopy duše, aneb co o nás prozrazují ruce a nohy.

Reklama