Rodina

Školní rok je tu, seznamte se s pery Pilot FriXion

Napiš, Vymaž, Přepiš! Komu z nás se někdy nestalo, že jsme se tzv. “upsali” a museli jsme v textu škrtat nebo použít zmizík či opravný bílý lak, který v hotovém textu nevypadá příliš pěkně. Značka Pilot přináší vychytávku v podobě gumovacích per , která jsou vybavena speciálním inkoustem a hodí se nejen pro školáky.. Text psaný takovýmto perem lze mazat a přepisovat, kolikrát jen potřebujete. Čtěte dál a zjistěte více o technologii gumování a typech per, které pro vás značka Pilot připravila.

Jak text smazat?

Každé pero Pilot FriXion je na svém konci vybaveno plastovýmzakončením . Při tření o papír vzniká teplota okolo 65⁰ C při které napsaný text zmizí  Takto smazaný text se znovu zobrazí při teplotě okolo - 15° C, takže  si pomocí těchto per můžete psát i tajné vzkazy.

Pilot FriXion

 • První z rodiny

Pilot FriXion Ball je klasické pero s víčkem, které lze pořídit v 10-ti veselých barvách. Je vhodný nejen pro vaše malé školáky. Pero má vyměnitelnou náplň, která je dostupná ke každé barevné variantě pera

 • Pilot FriXion Pro – pro dospělé

Přepisovatelné pero v odlehčeném provedení určeném například pro kancelářské využití. Varianta s víčkem má výměnnou náplň a 3 barevné provedení.

 • Tenký bratr

Pokud hledáte gumovací pero a zároveň upřednostňujete přesné psaní, je pro Vás ideální volbou Pilot FriXion Point, který má tenký jehličkový hrot.

Pero je v nabídce v 7 barevných provedeních a i zde je možnost po vypsání náplně jednoduše pořídit novou a psát dál.

 • Pilot FriXion Clicker –  nejnovější přírůstek

Dalším druhem pera je Pilot FriXion Clicker, který se bude líbit hlavně maminkám, jejichž děti ztrácejí víčka od všech per a fixů. Oblíbí si jej jistě i starší uživatelé - Clicker má na rozdíl od prvních dvou produktů stiskací mechanismus , který je obvyklý především u propisek. Do předloňského roku byl pouze ve variantě šířky hrotu 0,7 mm, vloni přibyl i nejmladší bratr do rodiny o šířce hrotu 0,5 mm.Tuto stiskací variantu naleznete v papírnictvích a školních potřebách v sedmi barevných variantách a pořídit můžete i výměnné náplně

Pilot FriXion

 • Zvýrazňujte! Gumujte! Zvýrazňujte!

V neposlední řadě se zmíníme o gumovacích zvýrazňovačích Pilot FriXion Light, u kterých máte také možnost ocenit unikátní mazací inkoust. Můžete tedy zvýrazňovat důležité části v knihách (kuchařka, učebnice dějepisu, apod.) a po nastudování problematiky zvýraznění jednoduše vygumujete. Vybírat můžete ze 3 barevných provedení.

Vyberte si model, který bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Ale pozor! Vzhledem k unikátnosti inkoustu nedoporučujeme používat tato pera na oficiální dokumenty.

Do nového školního roku je jakékoliv pero z řady Pilot FriXion Family skvělým pomocníkem! A to jak při psaní poznámek do sešitů, tak při psaní domácích úkolů. Více o skvělých perech  Pilot FriXion najdete na webu www.pilotpen.cz. Pro novinky a zajímavosti nás sledujte na našem Facebooku www.facebook.com/PILOTPEN.CZ. Nezapomeňte se podívat i na náš profil na Instagramu, kde nás najdete pod jménem @pilotpencz a také na profil na Pinterestu, kde jsme jako Pilot Pen CZ.

   
04.09.2014 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] 1anicka [*]

  to už nepotřebuju

  superkarma: 0 07.09.2014, 19:55:26
 2. [5] Zuza70 [*]

  Za pár let stejně děti nebudou vědět co je to tužka.

  superkarma: 0 04.09.2014, 12:20:59
 3. avatar
  [4] samecka [*]

  Když jsem byla v první třídě, nejdřív jsme museli psát dvojkou tužkou - nesměli jsme gumovat, později, plničkou - nesměli jsme přepisovat. Teď to mají ti malí smradi asi jednodušší.Sml57Sml30

  superkarma: 0 04.09.2014, 11:55:43
 4. [3] Helena Svatková [*]

  S touto značkou jsem spokojeni.Sml16

  superkarma: 0 04.09.2014, 09:04:01
 5. avatar
  [2] rendvo [*]

  Tak určitě je výhoda že když něco špatně napíšete tak to nemusíte škrtat a můžete to hned vymazat že Sml67

  superkarma: 0 04.09.2014, 00:53:11
 6. avatar
  [1] vladka321 [*]

  "Pilotky" byly vždy úžasnými tužkami a pery Sml67.

  superkarma: 0 04.09.2014, 00:36:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme