Napiš, Vymaž, Přepiš! Komu z nás se někdy nestalo, že jsme se tzv. “upsali” a museli jsme v textu škrtat nebo použít zmizík či opravný bílý lak, který v hotovém textu nevypadá příliš pěkně. Značka Pilot přináší vychytávku v podobě gumovacích per , která jsou vybavena speciálním inkoustem a hodí se nejen pro školáky.. Text psaný takovýmto perem lze mazat a přepisovat, kolikrát jen potřebujete. Čtěte dál a zjistěte více o technologii gumování a typech per, které pro vás značka Pilot připravila.

Jak text smazat?

Každé pero Pilot FriXion je na svém konci vybaveno plastovýmzakončením . Při tření o papír vzniká teplota okolo 65⁰ C při které napsaný text zmizí  Takto smazaný text se znovu zobrazí při teplotě okolo - 15° C, takže  si pomocí těchto per můžete psát i tajné vzkazy.

Pilot FriXion

  • První z rodiny

Pilot FriXion Ball je klasické pero s víčkem, které lze pořídit v 10-ti veselých barvách. Je vhodný nejen pro vaše malé školáky. Pero má vyměnitelnou náplň, která je dostupná ke každé barevné variantě pera

  • Pilot FriXion Pro – pro dospělé

Přepisovatelné pero v odlehčeném provedení určeném například pro kancelářské využití. Varianta s víčkem má výměnnou náplň a 3 barevné provedení.

  • Tenký bratr

Pokud hledáte gumovací pero a zároveň upřednostňujete přesné psaní, je pro Vás ideální volbou Pilot FriXion Point, který má tenký jehličkový hrot.

Pero je v nabídce v 7 barevných provedeních a i zde je možnost po vypsání náplně jednoduše pořídit novou a psát dál.

  • Pilot FriXion Clicker –  nejnovější přírůstek

Dalším druhem pera je Pilot FriXion Clicker, který se bude líbit hlavně maminkám, jejichž děti ztrácejí víčka od všech per a fixů. Oblíbí si jej jistě i starší uživatelé - Clicker má na rozdíl od prvních dvou produktů stiskací mechanismus , který je obvyklý především u propisek. Do předloňského roku byl pouze ve variantě šířky hrotu 0,7 mm, vloni přibyl i nejmladší bratr do rodiny o šířce hrotu 0,5 mm.Tuto stiskací variantu naleznete v papírnictvích a školních potřebách v sedmi barevných variantách a pořídit můžete i výměnné náplně

Pilot FriXion

  • Zvýrazňujte! Gumujte! Zvýrazňujte!

V neposlední řadě se zmíníme o gumovacích zvýrazňovačích Pilot FriXion Light, u kterých máte také možnost ocenit unikátní mazací inkoust. Můžete tedy zvýrazňovat důležité části v knihách (kuchařka, učebnice dějepisu, apod.) a po nastudování problematiky zvýraznění jednoduše vygumujete. Vybírat můžete ze 3 barevných provedení.

Vyberte si model, který bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Ale pozor! Vzhledem k unikátnosti inkoustu nedoporučujeme používat tato pera na oficiální dokumenty.

Do nového školního roku je jakékoliv pero z řady Pilot FriXion Family skvělým pomocníkem! A to jak při psaní poznámek do sešitů, tak při psaní domácích úkolů. Více o skvělých perech  Pilot FriXion najdete na webu www.pilotpen.cz. Pro novinky a zajímavosti nás sledujte na našem Facebooku www.facebook.com/PILOTPEN.CZ. Nezapomeňte se podívat i na náš profil na Instagramu, kde nás najdete pod jménem @pilotpencz a také na profil na Pinterestu, kde jsme jako Pilot Pen CZ.

Reklama