Máte doma neposedného školáka? Jeho batoh či taška do školy, kterou má nyní není dostatečně IN, je poškozená z loňského školního roku, není vhodná pro zdraví vašeho dítěte? Pojďte se inspirovat nabídkou od firmy Topgal - jaké jsme vybrali tipy na batohy pro kluky?

Proč batohy Topgal?

Školní batohy TOPGAL splňují nejpřísnější kritéria kvality, designu i bezpečnosti. To je hlavním důvodem jejich oblíbenosti.
Špičková kvalita - za poslední tři roky se v České republice reklamovalo pouhé 0,5 % z celkové prodané produkce.
Neotřelý design - naši zákazníci oceňují jedinečné grafické motivy stejně jako důmyslnou koncepci batohů.
Bezpečnost dítěte - batohy mají reflexní odrazové plochy, reflexní lemování po obvodu batohu i na popruzích, blikačky a fluorescenční pláštěnky.
Anatomické tvarování - pevná, anatomicky tvarovaná záda batohu a nastavitelné, dostatečně široké, polstrované popruhy.

Chceme vám doporučit batohy z kolekce Chilli a z kolekce Euforia, více najdete přímo na stránkách ZDE.

Naše tipy - batohy pro kluky:

  • Školní batoh CHI 183

batohKlasický tříkomorový školní batoh s dino motivem, cena s DPH je 1499,- (při objednání v online obchodě nad 500,- je doprava zdarma)

Klasický tříkomorový školní batohy s dino motivem pro nejmenší školáky v 1. až 3. třídě.
Ergonomicky tvarovaný, pevně lisovaný zádový systém společně s polstrovanými, délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné každodenní nošení tohoto batohu.
Zadní komora batohu je nejprostornější, prostřední a přední komory jsou stejně velké. V prostřední komoře je zipová kapsa ze síťoviny a v přední komoře je praktický organizér. V přední části batohu jsou dvě menší kapsy pro uložení drobnějších předmětů. V horní kapsičce je jednoduchá karabina na klíče. Spodní, větší kapsa je určena k uložení boxu na svačinu nebo školního pouzdra CHI 190. Pro oživení vnitřního prostoru batohu je použita pestrobarevná podšívka.
Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 0,7l láhev s pitím. Druhá, menší postranní kapsa obsahuje poutko s karabinou, na kterou je možné zavěsit pytlík na přezůvky, nebo si lze do kapsy uschovat jiné drobnosti. Na popruzích jsou umístěny háčky pro zavěšení dlouhých konců popruhů a držák na PET lahev.
Batohy do školy je navíc doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení bezpečnosti dítěte za každých povětrnostních podmínek. Pro snadné přenášení v ruce je školní batoh vybaven plastovým úchytem.
Dno batohu je chráněno pevným materiálem, plastovými nožkami a zpevněné jsou také spodní hrany.
Součástí batohu je pytlík na papuče a pláštěnka na batoh (CHI 177).
http://www.topgal.cz/batohy/skolni/chi-183/

  • Školní batoh CHI 182

batohDvoukomorový školní batoh s originálním potiskem, cena s DPH je 1499,- (při objednání v online obchodě nad 500,- je doprava zdarma)

Klasický dvoukomorový školní batoh pro školáky v 1. až 3. třídě.
Ergonomicky tvarovaný zádový systém s polstrováním a vyjímatelným hliníkovým rámem společně s délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné a bezpečné používání tohoto batohu.
Obě komory batohu jsou velmi prostorné, v přední komoře je praktický organizér a šikovná kapsa ze síťoviny. Mezi těmito komorami je důmyslně skrytá, zipem uzavíratelná kapsa na box na svačinu, nebo na jiné věci, které chcete oddělit od ostatních školních potřeb v batohu.
Školní batohy mají na čelní straně jednu velkou kapsu s jednoduchou karabinou na klíče. Tato kapsa je vhodná k umístění školního pouzdra CHI 190 (nebo CHI 191 pouze v dívčí variantě) se stejným motivem.
Pro oživení vnitřního prostoru má batoh pestrobarevnou podšívku.
Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 0,7l láhev s pitím. Druhá menší postranní kapsa obsahuje poutko s karabinou, na kterou je možné zavěsit pytlík na přezůvky nebo si lze do kapsy uschovat jiné drobnosti.
Na popruzích jsou umístěny háčky pro zavěšení dlouhých konců popruhů a držák na PET lahev. Kromě úchytu s plastovou rukojetí pro pohodlné přenášení batohu v ruce je přidáno i poutko na zavěšení batohu na školní lavici. Batoh je navíc doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení viditelnosti školáka za každých povětrnostních podmínek. Dno batohu je chráněno pevným materiálem, plastovými nožkami a zpevněné jsou také spodní hrany.
Součástí batohu je pytlík na papuče (CHI 555) a pláštěnka na batoh (CHI 177).
http://www.topgal.cz/batohy/skolni/chi-182/?d2---blue

  • Školní batoh EFI 115

Exkluzivní tříkomorový batoh do školy pro mladší školáky, cena s DPH je 1199,- (při objednání v online obchodě nad 500,- je doprava zdarma)

Tříkomorový školní batoh vyrobený z kvalitního a lehkého materiálu, má polstrovaný prodyšný zádový systém navržený tak, aby vyhovoval ergonomii školáka. Nastavitelné ramenní popruhy pro přizpůsobení výšce dítěte s příčnými reflexními pruhy s logem Topgal, záda jsou navíc vyztužená vyjímatelným rámem. Na levém popruhu clip pro uchycení PET láhve, na pravém maketa medaile s možností jejího odepnutí. Na obou popruzích háčky na přichycení jinak volně visících konců popruhů. Dno batohu z odolnějšího materiálu, navíc umístěny pryžové nožky pro menší opotřebení dna. Plastové krytky spodního pipingu proti oděru.
Poměrně prostorná zadní a prostřední komora, nejprostornější přední komora. Vepředu kapsa na zip, ve které najdete organizér, štítek na jméno majitele, karabinu na klíče, peněženku se stejným motivem jako na batohu, s možností jejího pevného přichycení k batohu karabinou, a sadu 4 vyměnitelných placek na suchý zip a jednu náhradní medaili na popruh. Přední část batohu je ozdobena plackou na suchý zip v dolní části a originální plastickou výšivkou v části horní. Na obou bocích nápaditě řešené postranní kapsy na stažení gumičkou, navíc popruhy na stažení šířky batohu pro případ, že by nebyl naplněný.
Použity kvalitní zipy s originálními kovovými taháčky, zpevněné horní ucho batohu, pod ním poutko k zavěšení batohu na lavici.
Příslušenství: výrazná reflexní pláštěnka, pytlík na papuče, peněženka, sada 4 dalších vyměnitelných placek na suchý zip a jedné další medaile
http://www.topgal.cz/batohy/skolni/efi-115/

Při objednání v on-line obchodě www.topgal.cz je expedice zboží skladem do 2 pracovních dnů a ke každému školnímu batohu získáte dárek. Při objednávce nad 500,- je doprava zdarma!

Vše o nabídce batohů Topgal najdete ZDE.

Zajímavé články, kde si můžete přečíst, proč si vybrat právě batohy Topgal, jsme uveřejnili zde:

Reklama