Jde vaše dcera do školy a potřebuje nový batoh? Má ráda, když batoh hezky vypadá a vy si budete jistí, že jeho konstrukce splňuje důležité podmínky pro zdraví dítěte. Pojďte se inspirovat nabídkou od firmy Topgal - jaké jsme vybrali tipy na batohy pro holky?

Proč batohy Topgal?

Školní batohy TOPGAL splňují nejpřísnější kritéria kvality, designu i bezpečnosti. To je hlavním důvodem jejich oblíbenosti.

Špičková kvalita - za poslední tři roky se v České republice reklamovalo pouhé 0,5 % z celkové prodané produkce.

Neotřelý design - naši zákazníci oceňují jedinečné grafické motivy stejně jako důmyslnou koncepci batohů.

Bezpečnost dítěte - batohy mají reflexní odrazové plochy, reflexní lemování po obvodu batohu i na popruzích, blikačky a fluorescenční pláštěnky.

Anatomické tvarování - pevná, anatomicky tvarovaná záda batohu a nastavitelné, dostatečně široké, polstrované popruhy.

Chceme vám doporučit batohy z kolekce Chilli a z kolekce Euforia, více najdete přímo na stránkách ZDE a ZDE.

Naše tipy - batohy pro holky:

  • Školní batoh CHI 173

batohProstorný dvoukomorový batoh do školy určený pro dívky v 1. až 3. třídě. Cena s DPH je 1399,- (při objednání v online obchodě nad 500,- je doprava zdarma)
Ergonomicky tvarovaný, pevně lisovaný zádový systém společně s polstrovanými, délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné a bezpečené nošení tohoto batohu každý den. Zadní komora tohoto batohu je velmi prostorná, vejdou se do ní všechny objemnější věci, učebnice, desky, sešity. Přední komora je užší, přesto poskytuje dostatek prostoru pro další školní pomůcky. V této komoře je praktický organizér a také šikovná zipová kapsa ze síťoviny. V přední části batohu je jedna hluboká kapsa, na níž je umístěn stěžejní motiv tohoto batohu - koník s hologramem, třpytkami a kopretinami. Motiv kopretin se opakuje po celé ploše batohu. Dovnitř se vejdou menší předměty a také box na svačinu. V této přední kapse je i jednoduchá karabina na klíče.
Na obou stranách batohu jsou elastické kapsy, do kterých je možné umístit 1l láhev s pitím. V jedné z nich je navíc poutko s karabinou pro připnutí pytlíku s přezůvkami CHI 555.
Batoh je doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení bezpečnosti dítěte za každých povětrnostních podmínek a úchyt pro přenášení batohu v ruce. Dno batohu je z pevného materiálu, opatřené plastovými nožkami, spodní hrany batohu jsou navíc zpevněny výztuhami.
Součástí batohu je pytlík na papuče a pláštěnka na batoh. K tomuto batohu doporučujeme koupit penál CHI 174 ve stejném designu.

Více na: http://www.topgal.cz/batohy/skolni/chi-173/

  • Školní batoh CHI 188

batohDvoukomorový školní batoh s motivem kytiček. Cena s DPH je 1199,- (při objednání v online obchodě nad 500,- je doprava zdarma)
Klasický dvoukomorový školní batoh s hravým designem kytiček pro nejmenší školačky v 1. až 3. třídě.
Ergonomicky tvarovaný zádový systém s polstrováním a vyjímatelným hliníkovým rámem společně s délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné a bezpečné používání tohoto batohu.
Zadní i prostřední komory jsou stejně velké, v přední komoře je praktický organizér a šikovná kapsa ze síťoviny. Mezi těmito komorami je důmyslně skrytá, zipem uzavíratelná kapsa na box na svačinu, nebo na jiné věci, které chcete oddělit od ostatních školních potřeb v batohu.
V přední části batohu jsou další dvě podlouhlé kapsy na zip. V jedné z těchto kapes je jednoduchá karabina na klíče. Do této kapsy lze umístit penál CHI 191 ve stejném designu.
Pro oživení vnitřního prostoru batohu je použito pestrobarevné podšívky.
Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 0,7l láhev s pitím. Druhá menší postranní kapsa obsahuje poutko s karabinou, na kterou je možné zavěsit pytlík na přezůvky nebo si lze do kapsy uschovat jiné drobnosti.
Na popruzích jsou umístěny háčky pro zavěšení dlouhých konců popruhů a držák na PET lahev. Kromě úchytu s plastovou rukojetí pro pohodlné přenášení batohu v ruce je přidáno i poutko na zavěšení batohu na školní lavici. Batoh do školy je doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení viditelnosti školáka za každých povětrnostních podmínek. Dno batohu je chráněno pevným materiálem, plastovými nožkami a zpevněné jsou také spodní hrany.
Součástí batohu je pytlík na papuče a pláštěnka na batoh (CHI 177)
K batohu doporučujeme koupit pouzdro CHI 190 nebo CHI 191 ve stejném designu.

Více na http://www.topgal.cz/batohy/skolni/chi-188/

  • Školní batoh CHI 185

batohUniverzální dvoukomorový školní batoh. Cena je s DPH 1499,- (při objednání v online obchodě nad 500,- je doprava zdarma)
Univerzální dvoukomorový školní batohy pro žáky 3. - 6. tříd.
Ergonomicky tvarovaný zádový systém s polstrováním a vyjímatelným hliníkovým rámem společně s délkově nastavitelnými ramenními popruhy zajistí pohodlné a bezpečné používání tohoto batohu.
Přední komora batohu je prostornější, je zde umístěný praktický organizér, karabina na klíče, šikovná kapsa ze síťoviny a další malá zipová kapsička. Zadní komora poskytuje dostatek prostoru pro další školní pomůcky. Mezi těmito komorami je důmyslně skrytá, zipem uzavíratelná kapsa na box na svačinu, nebo na jiné věci, které chcete oddělit od ostatních školních potřeb v batohu. Na čelní straně mají dětské batohy dvě menší kapsy. Do obou z nich se bez problému vejde penál CHI 190 nebo jiné menší věci.
Pro oživení vnitřního prostoru má batoh do školy pestrobarevnou podšívku.
Na jedné straně batohu je menší elastická kapsa na 1,5l láhev s pitím a popruh k zafixování lahve. Druhá menší postranní kapsa obsahuje poutko s karabinou, na kterou je možné zavěsit pytlík na přezůvky nebo si lze do kapsy uschovat jiné drobnosti.
Na popruzích jsou umístěny háčky pro zavěšení dlouhých konců popruhů a držák na PET lahev. Kromě úchytu s plastovou rukojetí pro pohodlné přenášení batohu v ruce je přidáno i poutko na zavěšení batohu na školní lavici. Školní batoh CHI 185 je doplněn o četné reflexní plochy pro zvýšení viditelnosti školáka za každých povětrnostních podmínek. Dno batohu je chráněno pevným materiálem, plastovými nožkami a zpevněné jsou také spodní hrany.
Součástí batohu je pytlík na papuče (CHI 555) a pláštěnka na batoh (CHI 177).

Více na http://www.topgal.cz/batohy/skolni/chi-185/?a2---black-magenta

  • Školní batoh CHI 550

batohTříkomorový školní batoh s odrazkou. Cena s DPH je 1099,- Kč (při objednání v online obchodě nad 500,- je doprava zdarma)
Zadní část je vyrobena z lisované, tvrzené pěny, popruhy jsou anatomické, polstrované a nastavitelné. Ručka je opatřena gumovým držadlem. Velká zadní komora je opatřena vyjímatelnou destičkou na vyztužení dna.
Přední komora (je stejně velká jako prostřední) je opatřena kapsami a klíčenkou. Na přední straně je kapsa se štítkem na jméno a nad ní červená odrazka. Po stranách jsou uzavíratelné, prostorné kapsy. Spodní část je vyrobena ze silného materiálu, je opatřena plastikovými nožkami a je polstrovaná. Batoh je opatřen reflexními prvky pro zvýšení pasivní bezpečnosti.

Více na http://www.topgal.cz/batohy/skolni/chi-550/?g---red

Při objednání v on-line obchodě www.topgal.cz je expedice zboží skladem do 2 pracovních dnů a ke každému školnímu batohu získáte dárek. Při objednávce nad 500,- je doprava zdarma!

Vše o nabídce batohů Topgal najdete ZDE.

Zajímavé články, kde si můžete přečíst, proč si vybrat právě batohy Topgal, jsme uveřejnili zde:

Reklama