V titulku najdete přehled témat na další týden, a navíc vám mohu přislíbit, že prozradím, čím trpí jedna naše redaktorka.

Jsem tu opět s přehledem dění v naší redakci i s přehledem toho, co jsme pro vás na příští týden připravili.

Nejdříve vás musím upozornit, že následující text čtěte na vlastní nebezpečí, a pokud mu uvěříte, nemůžete po nás vyžadovat žádnou náhradu škody. Všechny dále uvedené informace jsou ověřeny z několika důvěryhodných zdrojů, které nechtějí být jmenovány, a tak je nemusíme uvádět na pravou míru.

Dana Haklová včera na poradě mlčela a tvářila se, že tentokrát nic, vůbec nic neřekne. Neřekla! Vypadá to, že naše novomanželka nemá čas myslet na nic jiného než na svého manžela a jejich velkou postel. A abych vás přesvědčil o tom, kam její myšlenkové pochody míří, nabízím výčet témat a článků, které připravuje na příští týden. Téma – chodíte na ostro? Články: Krajkové spodní prádlo, sukně, plné poklopce... Prostě svatbou omládla...

Saša Stušková včera na poradu pro jistotu vůbec nepřišla. A z dobře informovaných zdrojů víme proč. Vyskytla se u ní velmi výjimečná choroba, která poznamenala její obličej těsně před dovolenou. Její název je: molting pellem serpentis morbo. Věřme společně, že se z toho během dovolené vylíže a bude celá jako vyměněná. Má na to 14 dní... Hadice jedna!

A včera nejvíce perlil Jakub Kočí. Přiznal se k velkému nedostatku. Neumí do sněhu vyčůrat smajlíka. Řekl jsem mu: „Nět trenirofky, nět čampiona“. A dostal také parafrázovanou tenisovou radu: Trénuj 5x týdně, dvě hodiny denně, po dobu 10 let a budeš v tom mistr, Kubo! Když jsem mu včera projížděl po tom, co odešel domů, jeho počítač, viděl jsem, že poslední, co hledal, byla adresa pražských mrazíren.

To, že se na poradě přiznal, že je drobný šmírák, ani nebudu komentovat.

A naše Klárka Wimmerová, má zástupkyně, si včera zcela neúspěšně řekla o zvýšení platu. Nevím, jak je to možné, ale vyskytla se u mne choroba zvaná selektivní hluchota. Od té doby se na ni jen přiblble usmívám.


A nyní k tomu, co vás čeká a nemine příští týden

  • V pondělí 13. srpna Dana Haklová přizná, že chodí na ostro, tedy možná. Přiznáte se i vy, nebo budete zapírat?
  • V úterý 14. srpna bude vyzvídat Jakub Kočí, jestli využíváte sociální sítě a jaké. A vůbec co si o virtuálních vlastních životech myslíte. Jste to vůbec vy?
  • Ve středu 15. srpna opět Dana Haklová zapátrá po vašich radách jak na zahradní škodiče. Krtky, slimáky i sousedy…
  • Ve čtvrtek 16. srpna moje maličkost bude vzpomínat na letní úrazy. A že jsem jich ve svém životě okolo sebe zažil. Vy jistě také.
  • A na konci týdne, v pátek 17. srpna, se Jakub Kočí zeptá na to, zda si spíše dokážete představit lásku bez sexu, nebo sex bez lásky. To bude mazec, jak říká můj syn!

Věřím, že se vám informace z redakce líbily a že stejně jako my se těšíte na námi vymyšlená témata. Pokud máte nějaké nápady, připomínky nebo rady, šup s nimi do diskuse nebo na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Reklama