Novinky

Škoda, že neexistuje sérum proti blbosti

To je docela dobrá myšlenka, že? Čtenářka Simič si myslí, že je spousta zbytečných vakcín. A je podle ní škoda, že neexistuje třeba vakcína proti blbosti nebo závisti...

Hezky řečeno, milá Simič. Vakcíny proti špatným vlastnostem by se hodily. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Hezký den.

Připadá mi, že dneska je módou nechat se očkovat proti všemu. Očkování proti klíšťatům, proti žloutence, proti chřipce, proti všemu možnému. Škoda jen, že neexistuje očkovací sérum proti blbosti. Takovou koňskou dávku této vakcíny by potřebovala polovina národa, hlavně ti tam nahoře ve vládě... Také by byla fajn vakcína proti závisti a proti zlobě. Ale bohužel, nic takového není. Zato je spousta podle mě zbytečných vakcín. Lidské tělo je pak naočkované proti všemu možnému a úplně ztrácí možnost se nějak samo bránit. Spousta očkování je podle mne zbytečná a jen oslabuje imunitní krunýř člověka. Myslím, že na spoustu věcí existuje přírodnější a přirozenější obrana. Zdravá strava, hodně pohybu, přírodní látky, které člověku prospívají. Uznávám, že některé vakcíny jsou fajn a chrání naše zdraví. Ale tak jako se vším - nic se nemá přehánět. Chce to pečlivě a celoročně se o tělo a zdraví starat, hýbat se a otužovat, kvalitně jíst a hlavně - myslet pozitivně - vždyť se ne nadarmo říká, že veselá mysl je půl zdraví. Já osobně žádnou vakcínu proti chřipce nechci. Věřím svému tělu, které se s ní vždycky jednoduše a lehce vypořádalo.

Hezký den, Simič

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Očkování proti chřipce

 • Co si myslíte o očkování?
 • Jaké máte obecně zkušenosti s očkováním?
 • Máte nějaké očkování navíc?
 • Jste očkovaní proti chřipce?
 • Pomohlo vám očkování proti chřipce?

Napište mi, budu moc ráda. Za příspěvek jako vždycky odměníme jednu z vás, tentokrát balíčkem čaje Jemča (PIGI čaj s citronem a brusinkou, Kolekce zelených čajů a čaj se zázvorem a pomerančem). Na vaše příspěvky se těším do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz. Heslo je CHŘIPKA. Předem děkuju!

čaje

   
24.10.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. [2] Anime Otaku [*]

  Jo sérum proti blbosti bych si taky šlehla Sml57

  Jinak očkování proti klíšťatům chápu. kamarádka dělá ve stacionáři pro postižené děti. Říká že jediný pacient, u kterého je jí špatně je jedna asi 16letá dívčina, a to proto že do svých 12 let byla normální, pak měla jedno klíště... jen leží, nedává najevo nic, nikdo neví kolik toho ještě vnímá,...Sml15

  superkarma: 0 24.10.2013, 15:07:23
 2. [1] FAXÍK [*]

  krásné napsáno, hodně lidí by sérum proti blbosti potřebovalo Sml52

  superkarma: 0 24.10.2013, 14:25:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme