Novinky

Sklouzněte se s námi do Nového roku

Během zábavného silvestrovského odpoledne na Bobovce si s dětmi budete připadat jako na horách! Kromě bohatého doprovodného programu na vás čeká bobová dráha pro vás a vaše děti po celý den zcela ZDARMA.

Poslední prosincový den bude na Bobové dráze opět rušno. Mnoho z vás i z nás nemůže oslavit Silvestra na horách nebo někde mimo Prahu, ať už z finančních nebo časových důvodů. Proto jsme se rozhodli uspořádat pro rodiče s dětmi zábavné silvestrovské odpoledne,“ zdůvodňuje konání akce provozovatel bobovky Michal Sadil.

FFF

Silvestrovské radovánky proběhnou 31. 12. od 12:00 na parkovišti a louce přímo u bobové dráhy na pražském Proseku. Rodinám s dětmi budou k dispozici vyhřívané velkokapacitní stany. Část programu se uskuteční přímo v nich, ostatní aktivity budou pod širým nebem. Veselit se budeme za každého počasí!

„Hned při příchodu dostanou děti, které se chtějí zúčastnit soutěží, hrací kartu. Po každém splněném úkolu na ni umístíme razítko. Vyplněnou kartu pak můžete vhodit do slosování. Silvestrovské slosování cen proběhne hned 2x. Nejdříve v 16:00 hodin a podruhé v 17:45 hod., těsně před silvestrovským ohňostrojem,“ informuje o programu Michal Sadil s tím, že ceny budou opravdu zajímavé. Těšit se můžete na konzumaci v restauraci na Bobové dráze a na rodinné permanentky na jízdy.G

Svařáku a horkého silvestrovského punče bude dost, a tak si na své přijdou i rodiče. Akce vyvrcholí v 18:00 slavnostním ohňostrojem. Krásný výhled na něj budete mít z přilehlé restaurace na bobovce, která bude v provozu od 12:00 do ranních hodin a poskytne rodinám s dětmi nejrůznější silvestrovské speciality. O půlnoci na vás čeká druhý slavnostní ohňostroj – tentokrát Novoroční.

A na co se můžete se svými ratolestmi těšit?

 • Bobová dráha pro děti i rodiče po celý den zcela ZDARMA
 • Soutěže pro děti v průběhu celého silvestrovského odpoledne
 • Silvestrovské opékání buřtů na ohni
 • Za vyplněnou soutěžní kartu dostanou děti buřta k opékání ZDARMA
 • Každá vyplněná soutěžní karta bude slosována – ceny pro celou rodinu: Konzumace v restauraci na bobové dráze a rodinná permanentka na jízdy
 • Silvestrovský podvečerní ohňostroj
 • Silvestrovský punč a svařák

DDD

O bobové dráze:

Bobová dráha s celoročním provozem byla otevřena 15. června 2003. Dráha je dlouhá téměř 800 metrů, celkové převýšení je 50 metrů a maximální rychlost až 62 km za hodinu. Kromě délkových a rychlostních parametrů je zajímavý i profil trati, který obsahuje 720stupňové. Zatáčky a nejednu další vychytávku (osmičku, „hup“ a další). Dráha je naprosto bezpečná a bez doprovodu rodičů na ni mohou jezdit děti od 8 let. Mladší bobisté se mohou svézt spolu s rodiči na jednom bobu.

 

   
30.12.2014 - Redakční novinky - autor: Veronika Pavlíková

Komentáře:

 1. avatar
  [1] Myskdalen [*]

  Už jsem několikrát do nového roku na bobové dráze vklouzla...snad to letos bude lepší sklouznoutí...Sml16 Letošní rok ráda odepíšu a budu doufat v lepší.

  superkarma: 0 30.12.2014, 20:19:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme